Prośba o pomoc - Poszukuję oryginalnego kołpaka do Łady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam nadzieję że nie naruszam tu regulaminu forum.
Poszukuje jednego oryginalnego (nie od Fiata) kołpaka ozdobnego do Łady. W dobrym stanie i za niedużą kasę. Niestety to tak rzadki towar że musze tutaj poprosic o pomoc klubowiczów bo na żadnych Allegrach sie nie pojawiają . Dlatego tez zamiściłem ta prośbę na forum.
W ubiegłym tygodniu wypucowałem je i wypolerowałem tak że się lśniły jak nowe. Oczywiście od razu jakaś kutasina musiała się złakomić i zakosiła jeden. Raczej sam nie odpadł bo ciężko go było w ogóle zdjąć.,
O ile moderatorzy uznają że ten wątek jest niezgodny z zasadami obowiązującymi na naszym forum to prosze o niezwłoczne jego usunięcie.
Pozdrawiam
Andrzej




[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2006-04-12 12:56:18 ]
  
 
Andrzej jak odróznić Ładowski kapselek od tego z DF-a ?? Jakieś róznice??? Jade niedługo jak zawsze na łódzki Moto-Weteran-Bazar gdzie zawsze jest kupa starych klamotów wiec myśle że coś tam sie znajdzie to ci spojrze!!
  
 
bylo tak pucowac , a po drugie na kij komus jeden kolpak , moze zrobil sobie lusterko
  
 
a jakbys po prostu dal 4 fiatowskie???? chyba o te jest latwiej....
i potem na spokojnie juz szukasz.

ale dziwny kraj... na chust komus jeden????


chociaz mnie tez kiedys gwizdneli jedna wycieraczke na reflektor....
  
 
No ja też nie wiem po ch... komus jeden. wieczorem był a rano juz nie. A fiatowskich nie założę bo po pierwsze są bardziej "chodliwe" a po drugie za komplet w dobrym stanie trzeba dac ponad 100 zeta a jak tak to wolę dołozyc jeszcze 100-150 i kupic alu szprychówki od Poldka.
A tak wyglądają ładowskie kołpaki:




A w zbliżeniu:
[img=http://img139.imageshack.us/img139/4706/pict00198wo.th.jpg]

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2006-04-12 15:35:46 ]
  
 
Ale jaja nie widac kołpaków a widac Andrzeja robiacego fotke
Andzrej chyba podrzuce ci moje dekle do polerki od etz250
  
 
Cytat:
2006-04-12 23:17:39, krzychuk pisze:
Ale jaja nie widac kołpaków a widac Andrzeja robiacego fotke Andzrej chyba podrzuce ci moje dekle do polerki od etz250


A żebyś Ty je widział po zimie jakie były posyfiałe. Ale co mi z tej polerki jak 3 pozostałe lezą sobie teraz w bagażniku a Ładzianka ma czarne paskudne i pordzewiałe felgi (przynajmniej trzy bo jedną pomalowałem po prostowaniu.