SPRZEDAM ESPERO 2.0 CD KLIMA ABS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Sprzedaje swojego esperaka.

Wyszło tak, że mój znajomy zaoferował mi kupno swojego samochodu. Jakiego to narazie Wam nie powiem to będzie suprise... ale jest o co walczyć (JACO, ZOLTAR i DIACON cicho sza )

A co mam do sprzedania to większośc wie...

Espero 2.0 CD w wersji niemieckiej BEZWYPADKOWY !!

Data pierwszej rejestracji listopad 1997

Przebieg 135 tyś

- to co w standardzie (pełna elektryka, wspom. kier itd. itp. ) +
- ABS
- KLIMA
- GAZ - ElpiGaz LEONARDO Plus ( fabryczny zakładany w serwisie 5 lat temu) - bardzo dobra instalka
- Dkładka do zderzaka przedniego
- Wyciszony wydech - podwójny (oprócz mnie ma go jeszcze BOGDAN i z tego co wiem jest BARDZO zadowolony - ja też już mam nakładki bo rurki mnie dobijały)

To co ostatnio w nim zrobiłem (ostatni rok)
- Rozrząd + pompa wody ( 2 tyg temu !! kurde a miałem nie sprzedawać)
- Nowy skraplacz klimatyzacji + nabicie - rok temu przed wakacjami
- Regeneracja instalacji gazowej - wymiana filtra + generalne czyszczenie reduktora.
- Opony 195/60 / R14 (4 sztuki) roczne
Aluminiowe felgi - EXCLUSIVE LINE 3-ramienne

Dwa lata temu była wymieniona pompa paliwa więc też jest w dobrym stanie.

W samochodzie jest troche utwardzone zawieszenie (ale nie obniżone), wszystkie gumy i końcówki, drązki itd wymienione 20 tyś temu.

To co jest do zrobienia to wymiana szczęk z tyłu. Ogólnie samochód jest przeze mnie utrzymywany w stanie idealnym mechanicznie.

Ja bym go wcale nie sprzedawał gdyby nie to, że mam do kupienia samochód "rarytas" i szkoda mi z tego zrezygnować. Raz kozie śmierć jak to sie mówi

Cena do uzgodnienia. Samochód stoi w Warszawie na Mokotowie. W ciągu dnia na Ursynowie ale duzo jeżdżę po mieście więc ewentualnie mogę sie z kimś ustawić.


KeyJey

607-072-873


[ wiadomość edytowana przez: KeyJey dnia 2005-06-15 11:31:23 ]
  
 
KeyJey TO NAPRAWDĘ TY ??????????
  
 
Tak
  
 
Bogdan a co sie stało z Twoim Espero ?

[ wiadomość edytowana przez: KeyJey dnia 2005-06-15 12:21:22 ]
  
 
KeyJey a ile sobie go cenisz tak z ciekawosci pytam
  
 
Cytat:
2005-06-15 12:20:50, KeyJey pisze:
Bogdan a co sie stało z Twoim Espero ?


Nie pytaj bo płaczę jak mam odpowiedzieć na takie pytania ...poważnie ....sprzedałem kurwa, sprzedałem
  
 
Espero pozbyli się:
MaciekGT
Lasombra
Adminek
Petersen
Kuki
PyrekCB
Dominik Olechnowicz
Szybki Kosta
Pycel
Jaco
Bogdan1
Tomek Mydłowski
Piotr ek
MNTSZ

Espero wkrótce pozbędą się:
KeyJey
Denwer
Bartek1112
Łukasz Gajer

...bynajmniej wymieniłem tylko osoby które znałem...
...nie wiem jak pozostali którzy udzielali się na forum żadziej i ich niekojarzę...
  
 
Cytat:
2005-06-16 21:22:00, ŁUKASZ_GAJER pisze:
Espero pozbyli się:Piotr ek



piotr'ek się nie pozbył. Poprostu na jakiś czas odstawił na bok - i ile flustracji musiał przejść jak potem do niego wsiadał.
  
 
- Piotr-ek się nie pozbył
- Denwer wspominał że chyba się nie pozbędzie
- KeyJayowi dobrze życzę, ale trudno bedzie mu się teraz pozbyć Esperaka za satysfakcjonującą go cenę.

Reszta się zgadza
  
 
Cytat:
2005-06-16 21:22:00, ŁUKASZ_GAJER pisze:
Espero pozbyli się: MaciekGT Lasombra Adminek
[...]



No i pokupili auta, których z kolei ktoś tam się pozbył.

--
Wiesiek (Maestro)


  
 
A ja jeszcze dodam ze na pewno robili to bo ich zmuszno lub robili to nieswiadomie lub dlatego ze sekty do ktorych naleza im nakazaly albo ktos ich po pijaku wykozystal (w senisie ze odkupil od nich espero) mozna wymieniac w nieskonczonosc
  
 
Cytat:
2005-06-16 21:22:00, ŁUKASZ_GAJER pisze:
Espero pozbyli się: MaciekGT Lasombra Adminek Petersen Kuki PyrekCB Dominik Olechnowicz Szybki Kosta Pycel Jaco Bogdan1 Tomek Mydłowski Piotr ek MNTSZ Espero wkrótce pozbędą się: KeyJey Denwer Bartek1112 Łukasz Gajer ...bynajmniej wymieniłem tylko osoby które znałem... ...nie wiem jak pozostali którzy udzielali się na forum żadziej i ich niekojarzę...



przepraszam najmocniej ja swojego esperaka trzymam nadal
  
 
Cytat:
2005-06-17 02:49:38, Tomek-Mydlowski pisze:
przepraszam najmocniej ja swojego esperaka trzymam nadal



Tomus... nie musisz przepraszac, to nic zlego
  
 
Ja też przymierzam się do sprzedaży esperaka, ale chyba dopiero po nowym roku....
  
 
A kto na co zmienił/zmieni Espero?

Espero zamienili na:
MaciekGT - Passat 1.8 T
Lasombra - Alfa 156
Adminek - ??
Petersen - ??
Kuki - ??
PyrekCB - ??
Dominik Olechnowicz - ??
Szybki Kosta - ??
Pycel - jakies Audi albo BMW ale nie pamietam jakie
Jaco - Toyota Corolla
Bogdan1 - ??
Tomek Mydłowski - BMW 520
MNTSZ - ??

Espero w krótce zamienią:
KeyJey - Mercedes CE 300-24 Sportline
Denwer - ??
Bartek1112 - ??
Łukasz Gajer - ??
  
 
Cytat:
...i ile flustracji musiał przejść jak potem do niego wsiadał...


spodobało mi się to

Cytat:
przepraszam najmocniej ja swojego esperaka trzymam nadal


specjalnie napisałem "pozbyli się", bo wiem że niektórzy NIE SPRZEDALI, ale już nim nie jeżdżą bo odstawili go na bok, więc w pewnym sensie się go pozbyli i jeżdżą czym innym...

Ja chcę zamienić na:
albo Audi 80 B4, albo Mercedes W124
Jeśli finanse pozwolą wolał bym Merca... jeśli z kasą będzie gorzej, będzie Audi...
  
 
Cytat:
2005-06-17 12:30:48, ŁUKASZ_GAJER pisze:
b]Mercedes W124[/b]



Zdecydowanie 124 będzie lepszym zakupem
 
 
Cytat:
2005-06-17 12:30:48, ŁUKASZ_GAJER pisze:
albo Audi 80 B4, albo Mercedes W124



Czyli ze starego sprawdzonego przesiądziesz się na stary niesprawdzony.
  
 
Ze sprzedażą mojego mi się nie śpieszy. Nie mam powodu aby z nim uciekać. Nie wiem tak naprawdę co to jest problem z samochodem. Obecnie nawet będę w nim robił hamulce "na nowo" na oryginałach bo to mi wystarczy i drobnicę w zawieszeniu + kpl. przegląd LPG. Wszystko musi grać bo muszę mieć pewny samochód.

Mam na oku omegę B 2.0 kombi + LPG od znajomego w pełnej opcji, więc pomyślałem czemu by nie tak przy okazji.


P.S Nie gniewaj się KeyJey, żę umieściłem w Twiom temacie parę słów ze swojego tematu. Poczułem się trochę przywołany do tablicy po ostatnich wypowiedziach.
  
 
Cytat:
2005-06-17 12:10:41, KeyJey pisze:
A kto na co zmienił/zmieni Espero? Espero zamienili na: MaciekGT - Passat 1.8 T Lasombra - Alfa 156 Adminek - ?? Petersen - ?? Kuki - ?? PyrekCB - ?? Dominik Olechnowicz - ?? Szybki Kosta - ?? Pycel - jakies Audi albo BMW ale nie pamietam jakie Jaco - Toyota Corolla Bogdan1 - ?? Tomek Mydłowski - BMW 520 MNTSZ - ?? Espero w krótce zamienią: KeyJey - Mercedes CE 300-24 Sportline Denwer - ?? Bartek1112 - ?? Łukasz Gajer - ??



MaciekGT- pasek
Adminek - Audi 80B4 2.8
Petersen - Laguna
Kuki -Bmw 525
PyrekCB - Astra kombi
Szybki kosta - Calibra
Pycel - Audi A6
Jaco - pijak i złodziej bo kazdy pijak to złodziej Corolka
Bogdan - Leganza
MNTSZ - chyba nowe Megane