Poszukuje rolki do paska od klimy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuje rolki do paska od klimatyzacji (czy jak to się tam nazywa) do Espero 2.0.
Osobno nie sprzedają a komplet z napinaczem trochę kosztuje więc to mi się nie uśmiecha


[ wiadomość edytowana przez: YeLonkoskY dnia 2006-01-04 16:02:26 ]
  
 
Widze że jednak cisza, ale może chociaż ktoś mi poda jakie ta rolka powinna mieć wymiary to dopasowałbym ją od Opla?
Z tego co się dowiedziałem to podobno pasują ale koles by dopasowac musi znać wymiary (średnice,grubość i średnice wewnątrz łożyska) i czy rolka jest z rowkami czy gladka. Ja jej na oczy nie widziałem więc nawet nie wiem jak ona wygląda ale może ktoś z Was będzie znał takie szczegóły



[ wiadomość edytowana przez: YeLonkoskY dnia 2006-01-05 13:52:18 ]
  
 
Może napisz w technicznym, kupię/sprzedam nie każdy czyta....
Pozdr. P.
  
 
A gdzie to?
  
 
Cytat:
2006-01-05 16:06:20, YeLonkoskY pisze:
A gdzie to?



o tu

może źle się wyraziłem...
P.
  
 
No ale tu jest kupie sprzedam więc wolałem tutaj
ale masz rację to o wymiarach to może i na technicznym
  
 
A co ci się stało z tą rolką????
  
 
A nie wiem co się stało Mechanik powiedział że jest do wymiany, pewnie pękła, ale on nie ma dostrepu do samej rolki i podobno nie ma jej nawet w katalogach osobno bo wystepuję z napinaczem a po co mi cały napinacz za 180 jak sama rolka kosztuje około 40-50zł (takie dziś dostałem info z allegro)
  
 
Jak rolka jest do wymiany,to prawdopodobnie łożysko stoi.Jakoś nie mogę sobie wyobrazić,żeby stalowe kółko pękło . Musisz kupić łożysko-koszt ok.10 zł,wybić stare i nabić nowe. Najlepiej zdjąć jednak cały napinacz i już na warsztacie się bawić,bo rolka jest przykręcona do napinacza jedną śrubą.
  
 
skoro masz do wymiany to niech ci mechanior sciagnie te rolke i pojedziesz ze wzorem i ci cos dopasuja w sklepie , moim zdaniem najprostrzy sposób i bedziesz pewny ze kupisz odpowiednią !
  
 
No skoro to metal a nie jakiś ala-plastik więc pewnie nie pękł. Mam do kupienia na allegro wiec trudno bedzie przymierzyć przed kupieniem ale faktycznie powiem mechanikowi żeby zdjął, pomierzymy ja i kupie taką samą albo tylko to łożysko A spytałem bo myślałem że może ktos zna wymiary ale skoro nie to bede musiał się trochę pobawić, w sumie mam czas do lata
  
 
pasuje od Lanosa-sam taką kupiłem
a rolka się po prostu wytarła ("zjadł metal").

w wolnej chwili podan muer katalogowy
  
 
180 pln za napinacz od klimy??? Jak kupowałęm napinacz paska alternatora to fecet w sklepie się pomylił i chciał mi sprzedać napinacz od klimy, cena 80pln- nowy.
Pozdrawiam.