Jakie głośniki do seryjnego radyjka OPLA Vectry B CDR 500?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może ktoś wie jakie można tu dołożyć najlepsze głośniki żeby coś jeszcze z tego osiągnąć?
  
 
Malo precyzyjne pytanie. Wielkosc miejsc na glosniki, ilosc glosnikow i przede wszystkim ile kasy chcesz wydac.
  
 
Z przodu mam 2x16cm. a w tylnych drzwiach 2x13. Co do kasy to tak średnio żeby nie za bardzo szaleć ani też nie kupic takich jak z biedronki. Główie chodzi mi o to czego mam wogóle szukac a na co sie nie porywać.
  
 
Najwazniejszy jest przod. Najlepiej warto by bylo pokusic sie o wygluszenie drzwi i zamontowanie odseparowanego zestawu ze zwrotnica jak np Hertz ktore chodza po ok 350 zl za zestaw. Graja dosyc dynamicznie i jak za ta cene naprawde dobra jakosc. Tyl tez moze byc hertz ale to raczej tylko poprawi przestrzennosc dzwieku. Skupilbym sie na przodzie, to da najwiekszy efekt i bedziesz mial juz przygotowane wszystko pod ewentulana pozniejsza rozbudowe.
  
 
Dzięki za dobrą radę tylko zastanawia mnie czy to radyjko poradzi sobie z takimi głośnikami (RMS 100W).A z tego co wiem to akurat to radio ma na wyjściu około 7 albo 8 watt. Ale niestety nie obracam sie w tym temacie więc nic na ten temat nie wiem.
Na początku zrobię tak jak mówisz i wygłuszę drzwi. Tylko skąd wziąć taką matę wygłuszającą i ile będzie to kosztowało.