KUPIE OMEGE B CARAVAN ZE SKORAMI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,jesli wiadomo wam o jakims dobrym egzemplarzu,ktory szuka wlasciciela,to prosze dajcie znac na priv'a. Jestem troche zapracowany i nie za bardzo moge sobie pozwolic w chwili obecnej na godzinne szperanie w necie.
Omega,obowiazkowo ze skorzana tapicerka oraz manualna skrzynia biegow. Silnik 2,5 lub 3.0 Benzynka. Rocznik,hmm szukam od 1996 -1998. Dziekuje i licze na wasza pomoc. Jednoczesnie informuje,ze moja dotychczasowa bestyjka bedzie na sprzedaz,foto w profilu.Pozdro.

[ wiadomość edytowana przez: mario26DR dnia 2006-01-30 23:01:49 ]
  
 
Cytat:
2006-01-30 23:01:17, mario26DR pisze:
Omega,obowiazkowo ze skorzana tapicerka...


Ktos mi kiedys powiedzial "bedzie ci sie w lecie przyklejac do dupska, w zimie bedzie zimno"

A ja gratuluje ci juz wyboru Nie ma to jak fura w skorze
  
 
Sztrucla kup...

Nie ma skory, ma manual i 3l...

za 40.000 oddam... 96 rok
  
 
Cytat:
2006-01-30 23:47:31, KOLIBERk pisze:
Ktos mi kiedys powiedzial "bedzie ci sie w lecie przyklejac do dupska, w zimie bedzie zimno" A ja gratuluje ci juz wyboru Nie ma to jak fura w skorze


i dobrze ci mówili.......
jak skóra to w audi w oplu to jak skaj
  
 
oj prawda, oj prawda

skóra w omedze to lekkie nieporozumienie
  
 
Uderz w stol, a nozyce ...
A zapraszam do profilu, niedowiarki.
Popatrzec, pomacac, tylko ekran pozniej, powycierc
Cytat:
skóra w omedze to lekkie nieporozumienie


Raczej Omega bez skory, to tylko Omega. Bez skory
  
 
Kurcze,male zapytanie,wielki odzew
  
 
...jeden woli śliwki a drugi oliwki
a wg mnie i innych skóra w omedze jest niskiej jakości (nierównomiernie się wyciera, pęka, dostaje obłędnego połysku na fotelu kierowcy itd.) i w porównaniu do konkurentów (np audi, bmw) wygląda to blado
  
 
w 100% zgadzam się z KOLIBERkiem, to że w Omedze nie ma skóry z pachwiny cielaczka nie jest żadnym problemem. wystarczy trochę o nią zadbać i tyle .

PS. tydzień temu miałem okazję przyjrzeć się dogłębnie Audi A8 z 2004 roku. wszystko w kremowej skórze z pośladków Claudii Schiffer, kisiel mi z bokserek się wylewał, ale... zauważyłem że fotel kierowcy był już wytarty od zewnętrznej strony (a w babci Omedze nie uświadczysz nawet małego pękniecia ). minimum dobrych chęci a skórka bedzie służyła długie lata.
 
 
Wiec jakie srodki zalecasz do konserwacji skory? Cosik,zeby tez nie farbowalo,jak sie w jasnym usiadze
  
 
Cytat:
2006-02-01 08:16:24, MEGA_3 pisze:
...jeden woli


Wedlog mnie nawet gdyby byla zlej jakosci, to i tak jest bardziej wyjebista niz najlepszy welur czy material.
Nie bez powodu opcja ze skora jest za doplata

Omega w porownaniu do Audi czy BMW wyglada ogolnie blado, ale ze skora jej blizej tej konkurencji niz bez

A jak mi sie wytrze fotel kierowcy, to wtedy kupie Audi A8. Moze BMW M6.
Tez w skorze. Czarnej.
  
 
Cytat:
2006-02-01 10:06:40, Immo pisze:
w 100% zgadzam się z KOLIBERkiem, to że w Omedze nie ma skóry z pachwiny cielaczka nie jest żadnym problemem. wystarczy trochę o nią zadbać i tyle . PS. tydzień temu miałem okazję przyjrzeć się dogłębnie Audi A8 z 2004 roku. wszystko w kremowej skórze z pośladków Claudii Schiffer, kisiel mi z bokserek się wylewał, ale... zauważyłem że fotel kierowcy był już wytarty od zewnętrznej strony (a w babci Omedze nie uświadczysz nawet małego pękniecia ). minimum dobrych chęci a skórka bedzie służyła długie lata.


ten wątek możemy ciągnąć od morza do tatr ...czasami nie ma co sie zesrywać nad tym co powrzechnie uważane jest za delikatnie mówiąc niewypał ..
skóra skórze jest nie równa ... twierdze tak bo w omie skóra po przebiegu ponad 100 tk przypomina skaj... ale cóż każdy ma swoje zdanie , jeden lubi jak mu sie do tyłka przykleja inny woli miękki welur
a założe sie że koliber i tak napisze że ma najlepszą skóre i ogólnie jest git
fomin
  
 
Cytat:
2006-02-01 20:18:52, fomin pisze:
a założe sie że koliber i tak napisze że ma najlepszą skóre i ogólnie jest git fomin


Tu cie rozczaruje
W mojej omie skora po przebiegu 150tys km, jest wytarta, poprzecierana, stracila blask, ma duze dziury po mojej grubej dupie i wogole klei mi sie do plecow, do nog i rak. Pomimo ze jezdze ubrany na cebulke, ostatnio

Ale fakt faktem, ze taki temat mozemy ciagnac bez konca.
I faktem jest, ze ci co nie mieli nigdy skory w aucie, widza same jej wady

Pozdrawiam uparciuchow
  
 
Cytat:
2006-02-01 17:05:45, mario26DR pisze:
Wiec jakie srodki zalecasz do konserwacji skory? Cosik,zeby tez nie farbowalo,jak sie w jasnym usiadze


Teraz, kiedy jest srednia temp. ponizej 0, nie powinno sie czyscic i konserwowac tapicerki, skorzanej.

Ja osobiscie uzywam pasty do czyszczenia rak - Pavolin Special (zielony).
Czyszcze tym prawie rok i siedziska mam czyste i miekkie.
Pasta zawiera naturalna lanoline, jakies kawalki sztuczne do czyszczenia zabrudzen. Jest na bazie wody.
Wyglada jak pasta BHP, ale ladnie pachnie i bardzo dobrze czysci.
  
 
Cytat:
2006-02-01 21:57:46, KOLIBERk pisze:
Tu cie rozczaruje W mojej omie skora po przebiegu 150tys km, jest wytarta, poprzecierana, stracila blask, ma duze dziury po mojej grubej dupie i wogole klei mi sie do plecow, do nog i rak. Pomimo ze jezdze ubrany na cebulke, ostatnio Ale fakt faktem, ze taki temat mozemy ciagnac bez konca. I faktem jest, ze ci co nie mieli nigdy skory w aucie, widza same jej wady Pozdrawiam uparciuchow


tomaszku
weż to pod uwage że wielki tyłek to mam ja a ty szczypiorek jesteś
ale i tak cie lubie
  
 
Cytat:
2006-02-01 21:57:46, KOLIBERk pisze:
Tu cie rozczaruje W mojej omie skora po przebiegu 150tys km, jest wytarta, poprzecierana, stracila blask, ma duze dziury po mojej grubej dupie i wogole klei mi sie do plecow, do nog i rak. Pomimo ze jezdze ubrany na cebulke, ostatnio Ale fakt faktem, ze taki temat mozemy ciagnac bez konca. I faktem jest, ze ci co nie mieli nigdy skory w aucie, widza same jej wady Pozdrawiam uparciuchow



...i faktem jest jak ktoś miał skórę w aucie i nie zauważył jej pozytwnych cech i woli szmaty na fotelach
pozdrawiam lanserów ze skórą w omedze
  
 
Cytat:
2006-02-01 23:01:15, MEGA_3 pisze:
...i faktem jest jak ktoś miał skórę w aucie i nie zauważył jej pozytwnych cech i woli szmaty na fotelach pozdrawiam lanserów ze skórą w omedze


ba..... dodam że miałem takie skóry w 125p
też czarne
  
 
Cytat:
2006-02-01 23:01:15, MEGA_3 pisze:
...i faktem jest jak ktoś miał skórę w aucie i nie zauważył jej pozytwnych cech i woli szmaty na fotelach pozdrawiam lanserów ze skórą w omedze


Chyba ze tak...
Cytat:
2006-02-01 23:05:07, fomin pisze:
ba..... dodam że miałem takie skóry w 125p
też czarne


Fomin to ty nie wiesz jak mi sie teraz spaslo, wancioch mam taki, ze woze go na tylnym siedzisku

A co do fiaciora, to te w skorach to killery byly, jeszcze te z okraglymi zegarami i skrzynia od poldka
  
 
Cytat:
2006-02-01 23:13:04, KOLIBERk pisze:
Fomin to ty nie wiesz jak mi sie teraz spaslo, wancioch mam taki, ze woze go na tylnym siedzisku A co do fiaciora, to te w skorach to killery byly, jeszcze te z okraglymi zegarami i skrzynia od poldka


stały związek ci służy
rosół na kuraku co niedziela i schabowe na zawołanie
a ja tu k.. na kanapkach ciągne
. to ze skrzynią to ci sie udało
  
 
Grunt to poczucie humoru,tego nam czasami brakuje poza dzialem z kawalami. Dobrze sie posmiac,oki poznalem wszystkie za i przeciw skory,ale chcialbym wrocic do glownej mysli tego watku...Dziekuje. Niezle sie ubawilem ,nie wiedzialem,ze czytajac watek w dziale kupie,mozna sie tak ubawic.hihi. Pozdro dla wszystkich i dzieki za checi.