Wyje w przednim kole

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Jak w temacie, po dłuższym odcinku jazdy np okolo 20 km bez hamowania zaczyna wyc w przednim kole (kołach) Po naciśnieciu hamulca przestaje. Za chwile juz po przebyciu kilku kilometrow to samo W jeżdzie miejsckiej tego nie ma, pewnie dlatego ze czesto naciskam na hebelki Co to takiego sie spsulo. Dyieki ya wskazowki co do wzmiany. Poydrawiam.
  
 
Po pierwsze zróbcoś z układem klawiatury, prawdoppodobnie przestawiło Ci się, język z polski programisty (tak powinno być ) na polski 214!!
Po drugie, mam to samo i zastanawiam się czy to aby nie łożysko. Hamulce wylizane i wysmarowane, a wyje... Także podpinam się pod post i działam dalej, może coś odkryję!!
  
 
po mojemu to łozysko !!!!
  
 
OK! Pytanie jakie łożyska założyć do przodu. Na allegro znalazłem coś takiego KLIK Co o tym sadzicie ??
  
 
Cytat:
2006-04-14 17:16:21, Imho pisze:
OK! Pytanie jakie łożyska założyć do przodu. Na allegro znalazłem coś takiego KLIK Co o tym sadzicie ??



ja wczoraj kupiłem i założyłem też przednie łożysko i auto cichuteńkie
kupiłem SFK jest identyczne a właściwie to jest orginał, kupiłem za 80zł + wymiana 60zł
  
 
Cytat:
2006-04-14 17:16:21, Imho pisze:
Na allegro znalazłem coś takiego KLIK Co o tym sadzicie ??



Schowaj, a najlepiej spal! Załóż SKF, nie będziesz żałować.
  
 
Napisze to co wszyscy ale to na bank łożyska.
  
 
łożysko - albo jakiś chur ci wyje