Podziękowania i przeprosiny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałem wszystkich klubowiczów przeprosić że nie było mnie tak długo, ale doszła nam jedna klubowiczka a mnianowicie urodziła mi sie piekna CÓRKA więc proszę o wyrozumiałość.
I chciałbym wszytkim podziekować za przyjęcie mnie do tak szanowanego klubu jakim jest KLUB ŁADA.
Pozdrowionka i do zobaczenia coraz częściej.
  
 
Gratulacje !!!
Córki są milsze dla tatusiów niż synowie...Mam nadzieję, że na drugie imię ma Łada?

  
 
Chciałbym serdecznie podziękować za przyjęcie mojej osoby do tak elitarnego klubu jakim jest KLUB ŁADA. a jednocześnie przeprosic za to żę nie byłem obecny przez te kilka dni ale mamy w naszym gronie klubowiczkę a mianowicie URODZIŁA MI SIĘ CÓKA no i sami wiecie jak to jest jak tatusiowie sie cieszą.
POZDROWIONKA i jeszcze raz dzięki.
  
 
No to gratuluje.
chyba zalozymy frakcje mlodych (i pieknych) tatusiow



PS. skleilem Twoje oba watki w jeden, bo wlasciwie o tym samym... mam nadzieje, ze nie masz mi za zle

aha, ogolnie o dzidziusiach jest temat: "sie chwale" czy chwale sie... jakos tak.
  
 
Shotgun! Serdeczne gratulacj!!
Sekcja młodzieżowa się rozrasta!
  
 
Gratulacje, faktycznie niedługo będziemy mieli już klubowe młodzieżówki
  
 
Gratuluje i ja
Przybywa nam tych klubowiczow mlodego pokolenia... ale czy to nie znak, ze nasz LKP sie starzeje
A tak swoja droga mozna byloby jej dac na imie Ada... oficjalnie wszystko gra, a zawsze mozna na nia wolac troszke inaczej hehe
Pozdrawiam !
  
 
Cytat:
2004-08-30 00:55:22, misiekns pisze:
A tak swoja droga mozna byloby jej dac na imie Ada... oficjalnie wszystko gra, a zawsze mozna na nia wolac troszke inaczej hehe
Pozdrawiam !



Dobre misiek-zapamietam
  
 
Również gratuleję,
tymbardziej ze niedlugo zamierzam dolaczyc do frakcji (po raz 2-gi)
  
 
ja mam 2 letniego syna sebastiana i następne jest w drodze , i wiem jak takie dzieci nadają sens w życiu , mój syn zna już tak dobrze 2107 że niepomyli tego samochodu z żadnym innym na parkingu , sam potrafi już właczyć awaryjne , wie gdzie jest klakson , jak włączyć radio ,czy światła , tym bardzej że zemną jeżdzi za kierownicą jeśli tylko pozwolą nato warunki drogowe .
  
 
DZIEKUJE GORALOWI za plytke z filmem ze zlotu MROWKI.
Rownoczesnie chce wyrazic zal ze nie widzialem ciagle filmu z poprzedniego zlotu
I wszystkich zainteresowanych plytka z filmem-malopolska-prosze o kontakt.
  
 
znajadę trochę czasu to ci wyślę i zeszłoroczny.
  
 
Góral dzięki za płytkę z filmem..
powiedz mi tylko po co te 2 zł w kopercie??


  
 
Cytat:
2007-10-08 22:09:39, arii82 pisze:
Góral .. powiedz mi tylko po co te 2 zł w kopercie??



hmmm...
nie mam bladego pojęcia
  
 
Ja rowniez przepraszam wszystkich klubowiczow/przyjaciol/sympatykow ze zniknalem, ale juz jestem
Mialem pewne problemy, ale mam nadzieje,ze juz z nich "wyszedlem"
Wracam do obowiazkow moda i bardzo dziekuje Modom ze wykonywali tak dzielnie swoje obowiazki! Cos mi sie wydaje,ze ogrom pracy wykonal Arii! Wielkie dzieki!
PS. Do konca tygodnia ureguluje naleznosci skladkowe!


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2007-10-08 22:46:38 ]
  
 
Gratulacje)) kilka dni nieobecności???a cóz to jest za nieobecnosćmasz chyba na razie dosc duzo ciekawszych zajec niż pisanie o śrubkach i innych głupotach
pozdrowienia dla nowej klubowiczki i całej rodzinki!
Paweł
  
 
Cytat:
2007-10-08 22:25:26, Góral pisze:
hmmm... nie mam bladego pojęcia



znowu piles
  
 
Cytat:
Cos mi sie wydaje,ze ogrom pracy wykonal Arii! Wielkie dzieki!



Nie ma za co.. w końcu to moja praca
a tak nawiasem mówiąc to było nadzwyczaj spokojnie
  
 
Cytat:
2007-10-08 22:25:26, Góral pisze:
hmmm... nie mam bladego pojęcia



chyba że to składka na flaszeczkę??

kiedy ją rozpracujemy??
  
 
Krycho wyszedłes z tego?? wszyłes sobie Witamy ponowanie z LKP.

DEx