OLSZTYN ZAPRASZA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy jest ktoś w Olsztynie kto jest czynnym użytkownikiem samochodów ŁADA,i nietylko jeżdzi ale jest klubowiczem i ma ochote zorganizować regionalne spoty klubowe.. Jestem posiadaczem Łady Samary Sedan czyli nazwy handlowej Forma. Nieposiadam narazie internetu u siebie w domu wiec niemoge być tak często ,wiec podam numer na koma:503-544-056.Chętnie nawiązał bym kontakt z posiadaczami Ład w Olsztynie którzy nietraktują tego auta jak zwykłego środka transportu. Proponuje jakiś zloty i jak coś to czekam????????
POZDRO
  
 
Cześć.Jestem Simon i jestem olsztyńskim posiadaczem Lady 2107,którą używam nacodzień Mimo,że jestem dopiero Kandydatem na Klubowicza LKP chętnie nawiążę kontakt z fanami Łady z Olsztyna.Jestem zainteresowany współpracą Moj numer kom.606443573
  
 
Witam najserdeczniej.Wreszcie ktoś odpowiedział na mojego posta.Widniał tak spory kawał czasu.Jednak jest ktoś z Olsztyna kto ma Ładzianę i chce nawiązać kontakt.Mój numer telefonu uległ zmianie: 509-958-118.Jak coś się odezwe to wymienimy swoje poglądy na temat tych aut na jakims spotkaniu integracyjnym w Olsztynie(np.parking Real itp.). Trzymamy się Lady .pozdro.Wesołych Świąt.

KŻYHU
  
 
Dzięki za życzenia.Ja też życzę wesołych ,zdrowych świąt i żadnych awarii w ładziance w nadchodzącym roku Odnośnie spotkania to jestem za.Możemy się ustawić w celach integracyjnych i myślę,że parking pod realem to idealne miejsce.A odnośnie daty to się zdzwonimy.Pozdro
  
 
Qurcze,tyle Ład w Olsztynie,a tylko dwóch przedstwicieli w Klubie?
  
 
Wiem, wiem i jeszcze raz wiem. Ale to moze tez i zaleta- jestesmy unikatowiiiiiiii????? W ten weekeend moze zrobim zlota, czyli 26 lutego. Godzina to jeszcze nie wiem. Jak ci pasuje to pusc sygnal mi na koma a ja napisze potem cos sms-kiem do ciebie. Numer telefonu:509-958-118. Tylko odrazu mówie wieczorkiem nie bede mogl. Mam nadzieje ze wypali. Miejsce to Real, obok stacji Neste. Mnie niebedzie na interku wiec kontakt tylko komory. POZdRO.
  
 
Simon czy ty żyjesz? Odezwij się jeśli tak!
  
 
W związku z nawałem pracy na uczelni nie miałem jak dotąd czasu na propagowanie Klubu w Olsztynie.Niniejszym ogłaszam oficjalnie rozpoczecie od poniedziałku akcji ulotkowej,która potrwa miesiąc.Nie wiem czy będą jakieś jej rezultaty,ale może uda się powiększyć w ten sposób grono Ładziarzy z Olsztyna w Klubie.
  
 
Dziś zulotkowałem na uczelni dwie samarki: białą 5-cio i bordową 3-drzwiową.Mam nadzieję,że właściciele się odezwą.
  
 
Pozdrawiam klubowiczów, jestem posiadaczem samary'90 propaguję LKP w swoim mieście nie jest łatwo - może małe spotkanie w naszym regionie coś zmieni
  
 
Odświeżam wątek.Czy byłby ktoś chętny z Sympatyków lub Klubowiczów z okolic Olsztyna na zrobienie spota w Olsztynie?
  
 
W związku z tym,że jest parę osób z Olsztyna i oklic na Forum,proponuję zrobienie jakiegoś zimowego spota olsztyńskiego oddziału Łada Klub Polska.Kandydatom do Klubu przypominam,że jest to sposób na zaistnienie w Klubie,a co za tym idzie szybsze zdobycie szlif Klubowicza/Sympatyka
  
 
witam
tez jestem za jakims zlotem w Olsztynie
mam lade 2107, ktora chce doprowadzic do stanu fabrycznego ( ma troszke drzwi pordzewiale, chce wywalic gaz i dac nowy kolor a zrobie to moze juz w tym roku) a na codzien poruszam sie samochodem A6
pozdrawiam
  
 
Witam
Jak bedziesz wywalał gaz to powiedz gdzie , bo poszukuję taniej instalki do drugiej Łady
Jeśli masz pordzewiałe tylko drzwi, to zainteresuj się czy masz odpływy wody w drzwiach drożne, mogą być przytkane i stąd korozja.
  
 
Cytat:
2007-02-21 16:55:23, neo2k pisze:
witam tez jestem za jakims zlotem w Olsztynie mam lade 2107, ktora chce doprowadzic do stanu fabrycznego ( ma troszke drzwi pordzewiale, chce wywalic gaz i dac nowy kolor a zrobie to moze juz w tym roku) a na codzien poruszam sie samochodem A6 pozdrawiam


Czy ta Twoja siódemka to nie niebieska przypadkiem? Bo widziałem taką ostatnio na parkingu pod WNT i faktycznie miała lekko pordzewiałe dolne krawędzi drzwi.
  
 

Cytat:
2007-02-22 12:59:30, simon2107 pisze:
Czy ta Twoja siódemka to nie niebieska przypadkiem? Bo widziałem taką ostatnio na parkingu pod WNT i faktycznie miała lekko pordzewiałe dolne krawędzi drzwi.



nie, nie
moja ma lakier ciemny metalik, a stoi nie jezdzona od okolo dwoch lat,
  
 
Hej, Olsztyniacy. Mamy już wiosnę-więc może mały spocik? Jeżeli o mnie chodzi wolę w tygodniu,bo w weekendy zwykle mnie nie ma.Jakby ktoś chciał się zintegrować to nr mobila jest w moim profilu-dzwonić lub pisać chętnie
Pozdrawiam