Czy wszystko w porządku ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj podłaczyłem auto pod interfejs - chciałem troche poprawić ustawienia, no i w trakcie regulacji zauważyłem że śrubka od wolnych obrotów może byc całkowicie wkręcona a auto i tak ładnia stoi na 800 obr/min. Mieszanka oscyluje wokół optymalnej. Jeżeli śrubkę od wolych mocno wykręce to wzbogaca ona mocno mieszankę na wolnych. Zostawiłem tę srubkę pół obrotu przed maksymalnym zamknięciem. Auto codzi ok. Reduktor zavoli, komp. Bingo S4
  
 
Michu808 wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie zawsze jest konieczne użycie bypasu. Ja też mam skręcony na maksa i jest ok. Jeśli krokowy (od gazu) nie lata za mocno po swoich skrajnych położeniach w całym zakresie obrotów to ok.
  
 
krokowy oscyluje ok 5 kroków w każda stronę od 100 na wolnych i może ok 8-10 kroków przy ok 3000. Mimo że ustawiane +/-15 na wolnych i +/-45 przy dyżym obciążeniu. Przy obciązeniu nie moge na razie sprawdzic jak się zachowuje instalka bo nie mam laptopa. Jezeli tak może byc to ok.
Danek dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
  
 
Nie ma za co, myślę, że pod obciążeniem też jest ok. .
  
 
O kurna, ale ładnie zgrana instalka...
Pogratulować