Jak zadbaliście o porządek w bagażniku?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do tych, którzy mają w Escorcie LPG (podejrzewam, że większość bezwzględna ). Ja mam zbiornik w kole i od tego czasu wożę koło zapasowe w bagażniku w ładnym pokrowcu. Od razu pojawił się problem przewożenia lewarka, gaśnicy i trójkąta. Teraz wszystko mam wciśnięte w ww. pokrowiec, ale na wybojach non stop stuka. Jak macie to rozwiązane u siebie?
  
 
lewarek i klucz poprostu owin w jakies szmaty np koszulke do gasnicy masz z boku miejsce a jesli nie to zorganizuj sobie jakis fajny nieduzy kartonik i wszystko powinno byc ok a jesli chodzi o trojkat to pod pasemtam gdzie jest zamek od bagaznika jest idealne miejsce tyko trzeba go umocowac np .na tasme jakos trzeba sobie radzic .wszystko zalezy od twojej inwencji. milego ukladania
  
 
A nie prosciej zrobic zabudowe bagaznika w audio wraz ze schowkami...?
Bylo by przyjemne z pozytecznym..
  
 
Cytat:
2006-07-20 12:23:28, Radiowiec pisze:
Do tych, którzy mają w Escorcie LPG (podejrzewam, że większość bezwzględna ). Ja mam zbiornik w kole i od tego czasu wożę koło zapasowe w bagażniku w ładnym pokrowcu. Od razu pojawił się problem przewożenia lewarka, gaśnicy i trójkąta. Teraz wszystko mam wciśnięte w ww. pokrowiec, ale na wybojach non stop stuka. Jak macie to rozwiązane u siebie?


lewarek gaśnica w koło złóż owiń jakimiś szmataki i bedzie git ja do tego mam tam jeszcze wsadzone przewody do rozruchu i klucz do kół. ale i tak mam burdel w bagażniku pełno części do komputerów myszki kabelki itp.walczylem z tym z pół roku ale nie da się utrzymać porządku
  
 
Cytat:
2006-07-20 12:29:21, samul pisze:
lewarek i klucz poprostu owin w jakies szmaty np koszulke



Tak też zrobiłem i się nie tłucze w pokrowcu, polecam
  
 
Jak wsadzam koło zapasowe z podstawowymi narzędziemi, których na codzień nie wożę, to jest w pokrowcu, a w felge włazi wszystko co jest potrzebne, czyli klucze, winda itd. I nic nie lata po bagażniku, jest "jedna paczka" taki zip Oczywiście poprzedzielane szmatkami równie potzrebnymi i nic nie stuka

Na codzień to mam gaśnice, przymocowaną na stałe pomiędzy przednimi fotelami, troche z tyłu, apteczka i parę pierdół w jednym pokrowcu przymocowanym gumą, podobnie trójkąt


[ wiadomość edytowana przez: Wojo dnia 2006-07-20 12:44:46 ]
  
 
Cytat:
2006-07-20 12:23:28, Radiowiec pisze:
Do tych, którzy mają w Escorcie LPG (podejrzewam, że większość bezwzględna ). Ja mam zbiornik w kole i od tego czasu wożę koło zapasowe w bagażniku w ładnym pokrowcu. Od razu pojawił się problem przewożenia lewarka, gaśnicy i trójkąta. Teraz wszystko mam wciśnięte w ww. pokrowiec, ale na wybojach non stop stuka. Jak macie to rozwiązane u siebie?



ciekawa sprawa... ja w kombi mam butle w kole, a obok butli jest trójkąt i podnośnik (oryginał)... przecież jest na to miejsce!!! koło leży na wierzchu, a w kole jest parę narzędzi..., konkretnie w feldze...! całość chowa sie w pokrowcu, apteczka jest w schowku na apteczkę... gaśnica jest zmocowana w bagażniku!
  
 
A może by tak dojazdówkę sobie sprawić ? Zawsze to troszku mniejsze, niż pełnowymiarowe koło ?. Ja mam dokładnie tak samo, jak Ty... Pokrowiec, w nim koło położone "go góry nogami " a w nim luźno lewarek i klucz itd.. Jakoś sie jeździ.
  
 
Cytat:
2006-07-20 12:54:07, Biedrona pisze:
apteczka jest w schowku na apteczkę... gaśnica jest zmocowana w bagażniku!



Bo w kombi masz taką możliwość...
  
 
Witam
Jak miałem Oriona 1989 to był taki patent fabrycznie - podnośnik i klucz do kół zamocowane gumową opaską (z metalowymi haczykami na końcach) do wewnętzrnej części felgi. Podejdź na szrot lub ASO - może uda Cię się coś takiego dostać.
Kążdą rzecz owiń szmatą to się nie będzie tłukło. Ja aktualnie kupiłem sobie filcową torbę na drobiazgi, ma rzepy więc nie goni po bagażniku.
pozdrawiam
Arturek
  
 
Cytat:
2006-07-20 16:22:29, Arturek pisze:
Ja aktualnie kupiłem sobie filcową torbę na drobiazgi, ma rzepy więc nie goni po bagażniku. pozdrawiam Arturek



Też taką mam i daje rade

Przynajmniej dopóki miałem tapicerki, bo teraz też przypięta gumą jest
  
 
do antybrudzenia stosuje dywanik gumowy (koryto) a na narzedzia mam torbe z 3 kieszonkami, lecz niee miesci sie klucz do kół (krzyzak) oraz fajkowy oczkowy dluuugi do lozyska (wole miec w razie czego)
  
 
ja mam butle cylindryczna przy lewym nadkolu, wszystko poukladane za nia i tez jest cisza i spokoj
  
 
Witam,

ja kupiłem taką plastikową skrzyneczkę w sklepie za 10pln, tam zmieściłem wszystko, począwszy od płynów po narzędzia. Warto sprawić sobie opone w spray'u. W Norauto kosztuje ok 14pln, i już nie musisz martwić się o kolo zapasowe.

pzdr.
Czester
  
 
no ja tam mam małą ''skrzyneczke z narzędziami''-spytajcie Seby i tych co widzieli na zlocie w Borsku
W niej mieści sie trójkąt lewarek, druga skrzynka z kompletem narzędzi, linka, kable rozruchowe, zestaw zarówek, bezpieczników, opasek plastikowych, kable różnej średnicy, kilka kompletów śrób i dodatkowe klucze w rozmiarach powyzej 19, i jest w niej jeszcze troche wolnego miejsca

Chociaz przyznam sie że jak jeżdze''wokół komina'' to nie mam ze sobą absolutnie niczego ( koła, lewarka, klucza też wtedy nie woże)
No bo w takiej sytuacji skoro nie mam koła zapasowego to do czego mi reszta Jezeli co kolwiek by sie stało to i tak byłbym uziemiony.
  
 
a koledzy z zagazowanymi autkami woza gasnice 2kg czy 2*po jednym kg? a moze olewaja przepis i woza jedna 1kg ?? ps na gasnice sa te szyny do przykrecenia i jedna rzecz latajaca mniej