Brat ŁADnej łaciatej ŁADY :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...Mariusznej NIVKI
tym razem mniejsza skala ale nadal "w rodzinie"



[img]
  
 
... i w dodatku w kolorze (ŁADnA Łaciata Niwka jest jeszcze z dekady black & white). Łaciatomania ogarnia świat chciałoby się rzec
  
 
może powinieneś to opatentować ???
  
 
kto wie ???
Może to ju z opatentowane
 
 
MAriusz, ty się może nie wychylaj... bo się okaże że jakieś myto musisz zapłacić.
  
 
Coraz więcej łaciatych, w Łodzi widziałem taką skode 120 - też łaciata.
  
 
To super - może w przyszłości jakiś mały klubik łaciatych inaczej da się zrobić... Podobno mleko łaciate mamy już bezpłatnie...
Przydałoby się jeszcze coś na ząb i będzie można z tego wyżyć (taka na przykład czekolada łaciata się ostatnio pojawiła, ale z cyklu "lider price" czy też inne hity, więc taka trochę czekoladopodobna).
Góral -> a Lindt nie robi tam czegoś łaciatego przypadkiem (by się zjadło dobrą, markową czekoladkę, mniam) Taaaak -> biznes czekoladowy to jest to...
...albo taki mały sponsoring Lindta (czy innych czekoladobiznesów) i zawody Łaciatych Niwwww z wjeżdżaniem w płynną czekoladę. Góral - załatw coś. Mógłbym brodzić Niwką w trudnym czekoladowym terenie mając otwartą i szybkę, i paszczę i byłoby... słodko.

MarDyzio MarZyciel
  
 
Klub łaciaych, fajny pomysł.

MUUUUU!!!

  
 
witam

zaporzyczyłem fotkę z forum Fiat&Furious, coś mi przypomina

  
 
Rodzina się powiększa .
Osobiście preferuję jednak mniej symetrycznosci w łatkach .
Czy ten Kolega wypił juz tyle piwa, że musi się lustereczka trzymać ? Łaciaci powinni pić napoje mleczne chyba...
  
 
Też mam chęć na ciapki!!!!