Moja VIKI C 2,2DTI GTS aftomacik liftback

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to ja tez sie pochwale moim nowym autkiem. Auto jak w opisie,oprocz tego full elektryka, klimatronik dwo strefowy, czarna skora podgrzewana, parktronik, cd ze zmieniarka, navi - (niestety brak mapy na polske), xenony - (bez tego nie kupil bym auta),tempymat itp duperele. W sobote przeszlo przeglad w ASO Koczwara i jeszcze zostalo mi zalozyc do niej buty zimowe i zima niestraszna Poprzedni wlasciciel zaje.... od niej oryginalne 17" felgi i wsadzil jakis badziew 15" co na wiosne zostanie zmienione na 215/50/17" lub 215/45/18" na jakichs ladnych alumach moze i nawet oryginalnych oplowskich w przypadku 17". Srednie spalanie auta to 7-9l jazda praktycznie caly czas wokol komina. Marek, Combos, Lesiu i inni juz widzieli samochod, Lesiu bardzo sie skrzywil na automat Zona jutro zaprowadza autko do szklarza zeby zalatal odprysk na szybie i to wszystko z biezacych napraw.
Narazie zdjecia robione wieczorem, ale jak wroce na weekend do domu to postaram sie porobic zdjecia w dzien.





Zdjecia z wnetrza





  
 
Wszystko fajnie spoko tylko ze spodem ryje o asfalt

Fajna furka
  
 
A no jak na ameryckim filmie bo przejazd nie rowny, ale juz zamowilem pelna oslone pod silnik i jak zaloze wieksze kapucie to powinno byc lepiej
  
 
Gratki z zakupu. Dobrze opij niech sie kolka kreca i szerokosci.

Wozek calkiem calkiem tylko piszesz o zonie. Czyzbys juz byl po slubie???? (a mialem ci brame zrobic )
  
 
Jak juz tak kolega jest "za" ksenonami to proponowałbym żeby naprawił sobie prawą lampę bo dość mocno oślepia innych
  
 
Obleci
pozdr.
  
 
furkaz spoko mialem okazje jedzic takim z tym sam silniczkiem gratulacje z zakupu pozdro!!!!!
  
 
Z lampa juz powinno byc ok, poprostu byla za wysoko ustawiona, zabieralem sie za to juz od dluzszego czasu az wkoncu dostalem natchnienia. Kolo polowy nastepnego roku bede musial kupic Peugeota 207 - sick nigdy bym takiego auta dla siebie nie kupil, ale sily wyzsze mnie zmuszaja ku temu, chyba ze cos sie pozmienia