Bentley Service Manual - BMW 3 Series (E36) język angielski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do ściągnięcia dla chętnych
Bentley Service Manual - BMW 3 Series (E36) rozmiar pliku 92MB.


[ wiadomość edytowana przez: Peet dnia 2005-11-14 00:41:13 ]
  
 
juz scaigam, na pewno sie przyda. dzieki
  
 
No fajno. Dzięki, tylko jest pewne "ale". Już na pierwszej stronie. Silniki zaczynają się od 318i i tylko sedany, coupe i convertible (czyli nima do mojego). No i jest z jakiegoś wydawnictwa w Massachusets. Pisze też coś o Buenos Aires. Nie jestem zorientowny, ale mogą być jakieś różnice między amerykańską, a europejską wesją... Heh, nie można mieć wszystkiego, ale i tak pewnie się przyda...

[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2005-11-15 16:01:36 ]
  
 
nie ma 316 bo w stanach nie byla dostepna ta wersja a compacta i touringa brakuje dlatego ze to pewnie ksiazka z przed 1994 roku


[ wiadomość edytowana przez: tolo84 dnia 2005-11-15 16:07:16 ]
  
 
Heh... Spodziewiałem się, że w USA nie będzie 316i. Amerykanie mają jakieś kompleksy wielkości, czy co? Hmmm... Nie wydaje mi się, żeby to była taka stara książka, bo skąd mogli wiedzieć, że będą robić te modele do '98??
  
 
Cytat:
2005-11-15 16:11:53, Miro600V pisze:
Heh... Spodziewiałem się, że w USA nie będzie 316i. Amerykanie mają i jakieś kompleksy wielkości, czy co?

A ja sądzę że główną przyczyną jest to że amerykanie mają o wiele tańsze paliwo.
  
 
Eee tam. U nas za to Pan Zdzisiu montuje gaz i też jest tanio. Mimo to widuję najwięcej samochodów z silnikami nie przekraczającymi pojemności 2.0. Ostatnio np. kumpel odziedziczył po Ojcu Astre 1.4 i ją zagazował. Co zostało z tych jego 60 KM to inna sprawa...
  
 
Cytat:
2005-11-15 16:11:53, Miro600V pisze:
Nie wydaje mi się, żeby to była taka stara książka, bo skąd mogli wiedzieć, że będą robić te modele do '98??


hehee
  
 
ta ksiazka udostpeniona przez Peeta jest najprawdopodobniej z 1999roku (nie rozumiem wiec czemu nie ma compacta) chociaz nie wykluczone ze byly wczesniejsze wydania a pewnie byly. tak jak to z podrecznikami, tresc niewiele sie zmienia a co roku czy co 2 lata sa nowe wydania;]
  
 
Cytat:
2005-11-15 23:27:26, tolo84 pisze:
ta ksiazka udostpeniona przez Peeta jest najprawdopodobniej z 1999roku (nie rozumiem wiec czemu nie ma compacta) chociaz nie wykluczone ze byly wczesniejsze wydania a pewnie byly. tak jak to z podrecznikami, tresc niewiele sie zmienia a co roku czy co 2 lata sa nowe wydania;]


Siur
  
 
Cytat:
2005-11-15 23:27:26, tolo84 pisze:
ta ksiazka udostpeniona przez Peeta jest najprawdopodobniej z 1999roku (nie rozumiem wiec czemu nie ma compacta)


Jak już mówiłem, za mały na Ameryke (nadwozie im też najwyraźniej nie pasowało). Tak to jest jak chcesz coś mieć za darmo... Wybieram się do Serwisu BMW. Podobno można teraz w jakiejś promocji do końca roku za 122 zł sprawdzić stan 12 najważniejszych podzespołów w samochodzie. Przy okazji kupię sobie "Polish edition" książki.

Pzdr.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2005-11-16 14:25:41 ]
  
 
Cytat:
2005-11-16 14:24:12, Miro600V pisze:
Wybieram się do Serwisu BMW. Podobno można teraz w jakiejś promocji do końca roku za 122 zł sprawdzić stan 12 najważniejszych podzespołów w samochodzie.




gdzies o tym pisali czy mowili? tez jestem zainteresowany!
  
 
W "Wysokich obrotach" z zeszłego tygodnia była reklama (z Peugeotem 407 Coupe na okładce):
"W dniach 01.11.2005- 31.12.2005 Dealerzy BMW oraz autoryzowane serwisy BMW zapraszają na przegląd samochodów BMW.
Dla zapewnienia bezpieczeństwa jazdy doświadczeni specjaliści z serwisów BMW skontrolują 12 najważniejszych punktów w Twoim BMW. Za maksymalny poziom bezpieczeństwa zapłacisz minimalną kwotę, czyli 122 zł z VAT. Nasza oferta obejmuje m.in. test silnika oraz akumulatora, kontrolę: paska klinowego, płynu chłodniczego i hamulcowego, układu hamulcowego, ciśnienia w oponach, układu ogrzewania, nawiewu i klimatyzacji oraz oświetlenia. Przyjedź, a potem ruszaj w drogę.

Przy okazji poznaj nasze ceny orginalnych części BMW.
Mogą Cie mile zaskoczyć, np. filtr oleju - już od 21zł. (do E30 320i)."

Słowo w słowo tak pisze. Pod spodem są adresy i telefony. Nie wiem, czy to nie jakiś pic na wode, ale skoro tak tanio... Poza tym, niedawno co kupiłem swoją Becie i nie wiem na czym stoję, więc prawdopodobnie się wybiorę...


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2005-11-16 14:39:29 ]
  
 
Cytat:
2005-11-16 14:37:57, Miro600V pisze:
W "Wysokich obrotach" z zeszłego tygodnia była reklama (z Peugeotem 407 Coupe na okładce): "W dniach 01.11.2005- 31.12.2005 Dealerzy BMW oraz autoryzowane serwisy BMW zapraszają na przegląd samochodów BMW. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jazdy doświadczeni specjaliści z serwisów BMW skontrolują 12 najważniejszych punktów w Twoim BMW. Za maksymalny poziom bezpieczeństwa zapłacisz minimalną kwotę, czyli 122 zł z VAT. Nasza oferta obejmuje m.in. test silnika oraz akumulatora, kontrolę: paska klinowego, płynu chłodniczego i hamulcowego, układu hamulcowego, ciśnienia w oponach, układu ogrzewania, nawiewu i klimatyzacji oraz oświetlenia. Przyjedź, a potem ruszaj w drogę. Przy okazji poznaj nasze ceny orginalnych części BMW. Mogą Cie mile zaskoczyć, np. filtr oleju - już od 21zł. (do E30 320i)." Słowo w słowo tak pisze. Pod spodem są adresy i telefony. Nie wiem, czy to nie jakiś pic na wode, ale skoro tak tanio... Poza tym, niedawno co kupiłem swoją Becie i nie wiem na czym stoję, więc prawdopodobnie się wybiorę... [ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2005-11-16 14:39:29 ]


i może się okazac że nie masz najwyższego stopnia bezpieczeństwa i zapłacisz 800zł (czego nie życzę)
  
 
Cytat:
2005-11-16 14:24:12, Miro600V pisze:
Przy okazji kupię sobie "Polish edition" książki.

W serwisie to kupisz jedynie instrukcję obsługi po polsku, książka serwisowa po polsku jest w przygotowaniu przez jedno z wydawnictw.
  
 
Cytat:
2005-11-16 14:49:45, Jeztom pisze:
i może się okazac że nie masz najwyższego stopnia bezpieczeństwa i zapłacisz 800zł (czego nie życzę)


To jest prawie pewne. Ale będę wiedział co mam naprawić i ile mnie to będzie kosztować. Lepiej tak, niż jeździć w ciemno. No i jakby coś było za drogie, to znam 2 kolesi handlujących u nas częściami. Do tego czasu, nie radzę Wam wyjeżdżać na drogi, bo "niebezpiecznym" samochodem będę jeździł...

Cytat:
2005-11-16 14:58:28, Peet pisze:
W serwisie to kupisz jedynie instrukcję obsługi po polsku, książka serwisowa po polsku jest w przygotowaniu przez jedno z wydawnictw.


Hmm... Dlaczego mnie to nie dziwi...


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2005-11-16 15:09:23 ]
  
 
Witam wszystkich.
znalazłem jescze jeden link do manuala e36 compact
link


pozdrawiam
maw