Fiat 128 coupe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam fiacika 128 coupe i paru elementów. Trudno coś mi namierzyć sęsownego, może ktoś widział takie cacko opuszczone porzucone, chętnie się zaopiekuję.
szukam kontaktu z ludźmi posiadającymi fiata Bertona z lat 1979-85 może ktoś pomoże mi takie cacko nabyć lub coś więcej dowiedzieć się na temat takiego pojazdu. pojazd miał silnik z tyłu i otwierane elektrycznie światła.
  
 
Jeśli szukasz fiacika 128 to polecam przeszukac giełde na stronie Oldtimer Fiat Club http://www.oldtimerfiat.club.prv.pl albo gazetke co sie nazywa automobilista...a pewnie i tak najwiecej informacji przesle ci qba
pozdrawiam i powodzenia w szukaniu
  
 
Witam.)

Kolega widze ma podobne zainteresowania...wszelkie klony 128))
...doskonały wybór)

Cytat:
szukam kontaktu z ludźmi posiadającymi fiata Bertona z lat 1979-85 może ktoś pomoże mi takie cacko nabyć lub coś więcej dowiedzieć się na temat takiego pojazdu. pojazd miał silnik z tyłu i otwierane elektrycznie światła.



...mowa tu oczywiście o Fiacie X 1/9...zwanego popularnie wśród ludzi ix`em lub Fiatem Bertone..a to dla tego ze stworzył go sam ...Bertone)wszelkie info na ten temat znajdziesz tu----->>>Fiat x 1/9
i tu]opis tech)
a taki cacko do kupienia jest tu, i to za dobre pieniądze)---->>x 1/9

Cytat:
Szukam fiacika 128 coupe

,

wiec sprawa z Cupe jest całkiem czestym "problemem"...wielu ludzi szuka w dobrym stanie i w dobrych pieniądzach 128 Cupe!....ja tez)

Co do cen...oscylują w granicach 1500 za kupke złomu do remontu ...do nawet 18000 za stan idealny.
Ale cena 3000 to mysle średnia cena za wmiare dobry stan i w miare orginalny samochód

Jesli jestes powaznie zainteresowany...wiem kto ma ,za ile i w jakim stanie)

Jesli tak pisz na prv)

pozdrawiam
Qba

  
 
cze
jest do przedania 128 coupe po całkowitej odbudowie od podstaw wozek jest w stanie lepszym niz fabryczny cena powyzej 10 000 zeta
pzdr
huck