Piękny kant

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś zna właściciela lub widział kiedyś kanta różowo (czy coś moge być daltonistą) białego (część górna byłą biała) przedni pas od klasyka tył teżale klamki kasetowe środek nie wiem mozę polonez nowszy któryś (znaczy siedzenia i kanapa) a boczki z blachy ryflówki do tego obniżony i ładne felgi ktoś ma o nim więcej informacji?? interesuje mnei od czego tak jest kokpit i zegary i jakieś szczeguły co pod maskąi wogóle w góry wielkie dzięki aaa i ten DF jest z warszawy na rakowieckiej go widziałęm
  
 
wszyscy tu go prawie znają z KLUBU to Mocarz
  
 
To nasz klubowicz Mocarz
wiele zdjeć tego fiata znajdziesz w naszych galeriach

  
 
Cytat:
2005-07-05 15:08:22, Proti pisze:
(...) interesuje mnei od czego tak jest kokpit i zegary i jakieś szczeguły co pod maskąi wogóle w góry wielkie dzięki aaa i ten DF jest z warszawy na rakowieckiej go widziałęm


Jeśli to ten, o którym myślę to wnętrze ma od włoskiego Fiata 125.
  
 
Cytat:
2005-07-05 15:10:42, LifeGuard pisze:
wszyscy tu go prawie znają z KLUBU to Mocarz


oooo Mocarz sławny jest !
  
 
więlkie dzięki chłopaki byliście wielce pomocni
  
 
wnetrze jest z oryginalnego fiata 125 (a nie 125P) - przynajmniej zegary i decha
  
 
Dokładnie tak Ryś a pod maską oczywiscie pracuje DOHC


  
 
ten 2.0?? co go kręcić wysoko nie wolno...??
  
 
Wolno wysoko, tylko nie na długo .
  
 
A mnie się ten Kant tragicznie nie podoba!
Znaczy fajna koncepcja i nawet się już ryfla nie będę czepiał, ale miałem okazję widzieć go na żywo i lampy tylne pomalowane srebrzanką to już porażka! Przy takim nakładzie pracy, to w ogóle jakaś hydrozagadka!!!
Poza tym jest okrutnie niespasowany, co też przy tym nakładzie pracy i zapewne kosztów, w ogóle nie przystoi.
Gdyby dopracować szczegóły, to byłby OK.
Oczywiście ja bym od kopa wywalił ryfel, ale co kto lubi.
Pzdr
  
 
Cytat:
2005-07-05 20:06:05, Wujek-Kajtek pisze:
A mnie się ten Kant tragicznie nie podoba! Znaczy fajna koncepcja i nawet się już ryfla nie będę czepiał, ale miałem okazję widzieć go na żywo i lampy tylne pomalowane srebrzanką to już porażka! Przy takim nakładzie pracy, to w ogóle jakaś hydrozagadka!!! Poza tym jest okrutnie niespasowany, co też przy tym nakładzie pracy i zapewne kosztów, w ogóle nie przystoi. Gdyby dopracować szczegóły, to byłby OK. Oczywiście ja bym od kopa wywalił ryfel, ale co kto lubi. Pzdr



zawsze sie znajdzie czarna owca w stadzie
  
 
Cytat:
2005-07-05 20:50:17, LifeGuard pisze:
zawsze sie znajdzie czarna owca w stadzie


Hehe jednym sie podoba drugim nie, i tak ma być dla mnie duży plus za wnętrze (deska)

wujek - gdybyś widział tylną klapę to byś dopiero klnął
  
 
pierd*licie jak potluczeni! piekny to jest moj kant! a przynajmniej mial byc...
  
 
pagan twoja padaka ma wzorową blacharke jak na fiata....
  
 
tylko tyle???? to tak, jakbys powiedzial dupie, ze ma przepiekna matke!
  
 
Cytat:
2005-07-05 21:38:31, PAGAN pisze:
tylko tyle???? to tak, jakbys powiedzial dupie, ze ma przepiekna matke!



twój ma duszę.... i elektrykę na miodzio
  
 
no! elektryke ma w porzo. mowiac o duszy zaczynasz gadac od rzeczy, bo to raczej wyslane w kosmos fluidy kurwicy i nadziei, ze w tym miesiacu sie nic nie spierd*li. bedzie mial tez nowa chlodnice. od golfa! 1.8gti! (identyczna jest w golfie 1,6 dieslu, ale tak lepiej brzmi).
dla mnie najbardziej klimatycznym jest fiat przemka doktorka.
  
 
Cytat:
2005-07-05 21:49:25, PAGAN pisze:
no! elektryke ma w porzo. mowiac o duszy zaczynasz gadac od rzeczy, bo to raczej wyslane w kosmos fluidy kurwicy i nadziei, ze w tym miesiacu sie nic nie spierd*li. bedzie mial tez nowa chlodnice. od golfa! 1.8gti! (identyczna jest w golfie 1,6 dieslu, ale tak lepiej brzmi). dla mnie najbardziej klimatycznym jest fiat przemka doktorka.



z tą duszą trzeba było się podlizać... no wiesz łubudubu łubudobu niech nam żyje prezes......
  
 
Cytat:
2005-07-05 21:49:25, PAGAN pisze:
no! elektryke ma w porzo. mowiac o duszy zaczynasz gadac od rzeczy, bo to raczej wyslane w kosmos fluidy kurwicy i nadziei, ze w tym miesiacu sie nic nie spierd*li. bedzie mial tez nowa chlodnice. od golfa! 1.8gti! (identyczna jest w golfie 1,6 dieslu, ale tak lepiej brzmi). dla mnie najbardziej klimatycznym jest fiat przemka doktorka.


Czyli ta ode mnie się nie nadała?