Hyundai Scupe Ospojlerowanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!! Wszystkich Fanów Hyundaia Scupe
Mam Hyundaia Scupe 93 r, (SUPER WÓZ) i chcialbym zmienic wyglad tego Autka. I moje pytanie jest takie czy wiecie gdzie na Terenie Śląska robia przeróbki Zderzaków przyklad chce kupic zderzak tuningowy od Opla Calibry i zeby ktos mi przerobil do Hultaia. Jak wiece dajcie znac.
Pozdrawiam Wszystkich Posiadaczy Hyudaia
  
 
Ja jestem ze Szczecina i też planuje wstawić spoilery.Masz jakiś konkretny spoiler na myśli i czy każdy spoiler pasował od Calibry do Scoupe??
  
 
Nic nie pasuje a tymbardziej od Calibry. Tylko inwencja twórcza i lub orginalny zderzak od Scoupe GT taki jak ja mam w profilu.
Widziałem kiedys na cardomain.com Scoupe które miało zderzak od Corrado lub od golfa jakiegos GTi. Jest chyba takie Scoupe w zdjeciach na forum
  
 
konkretnie to razde przyjzec sie na cardomain
albo w fotkach......
niedawno pisalem o tym scoupe
fajnie wyglada ze spojlerem ala evo i miejsce na intercooler bedzie

prawda jest taka.....ze niedlugo polska bedzie miala wiecej scoupe niz cala europa
  
 
witam kto na śląsku się takimi rzeczami zajmuje to tego wam nie powiem ale jedno moge wam powiedzieć każdy zderzak da się założyć do każdego auta tylko trzeba nad nim popracować a najlepiej to jest mieć zderzak zrobiony z włókna szklanego bo tu to poprostu robisz co chcesz skracasz i wydłużasz zwęrzasz i poszerzasz poprostu ful opcja a wiem bo sam osobiście takie cuda robie pozdro
  
 
Noi jest problemo przydałoby sie zmienić wygląd jeśli chodzi o zderzak od Opla Calibry to wiem ze jest szerszy tylko o 10 cm ale nie mam nadal nikogo kto by sie podjął tej przeróbki ale jak tylko będę coś wiedział to napewno dam znać. Jak nikogo nie znajdę to zostaje mi dokłatka do zderzaka czy wogóle ktoś ma w swoim Hyudaiu
DOKŁATKI??