Kto z kolegów z wawy moze dzism mi pomoc silnik 1,5 ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie moze ktos moglby podjechac do mnie i zerknac na uklad wn moze kurde rzeczywiscie cos ine halo jest z tymi przewodami.
  
 
Ja to bym jakoś specjalnie na to nie liczył. Też kiedyś potrzebowałem pomocy i każdy coś mi tam podpowiedział, ale jak zadałem pytanie, kto z Wawy może mi pomóc wymienić kopułkę, palec i cewkę impulsatora, to nie było chętnych . A efekt jest taki, że auto stanęło mi prawie 400km od Wawy. Jutro jadę po nie.
  
 
Cytat:
2007-08-14 14:09:17, Cameel pisze:
Ja to bym jakoś specjalnie na to nie liczył. Też kiedyś potrzebowałem pomocy i każdy coś mi tam podpowiedział, ale jak zadałem pytanie, kto z Wawy może mi pomóc wymienić kopułkę, palec i cewkę impulsatora, to nie było chętnych . A efekt jest taki, że auto stanęło mi prawie 400km od Wawy. Jutro jadę po nie.



Ba, ja mogę podjechać, tylko co z tego, skoro się nie znam?
MOgę pomóc zholować do warsztatu.
  
 
Cytat:


Ba, ja mogę podjechać, tylko co z tego, skoro się nie znam?
MOgę pomóc zholować do warsztatu.



Scholować to ja sobie dam rade tylko zabardzo nie ma gdzie ewentualnie zostaje motokor
  
 
Cytat:
2007-08-14 14:40:46, misiekwwa pisze:
Scholować to ja sobie dam rade tylko zabardzo nie ma gdzie ewentualnie zostaje motokor


Ja bym się jednak upierał przy zholowaniu...
  
 
auto w warsztacie obstawiaja kat ale czy to mozliwe?
  
 
Cytat:
2007-08-14 16:32:12, misiekwwa pisze:
auto w warsztacie obstawiaja kat ale czy to mozliwe?

mozliwe..ale niezwykle malo prawdopodobne wez kij od szczotki albo inne badziewie i postukaj w puszke od katalizatora..jesli nie brzeczy to nie uwierze ze kat mogl sie tak zapchac
  
 
u mnie sie katalizator tak zapchał ze wybijali go przecinakiem, nic nie brzeczało wczesniej, tyle ze ja duzo wczesniej czyłem ze samochód słabnie póxniej nie dało sie przekroczyć 4 tys obrotów