Kto zna dobrą i niedrogą chromownie (Kraków i okolice)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś ma namiary na dobrą i stosunkowo niedrogą chromownie w Krakowie, Tarnowie czy Nowym Sączu (lub w okolicach). Chciałbym ewentualnie dać do pochromowania na nowo zderzaki od mojej "Ropuchy". I czy ktoś ma rozeznanie ile by to mogło kosztować. Może ktoś z Żniwiarzy dorabiał pałąki czy coś w tym rodzaju i ma jakieś rozeznanie.
Andrzej
  
 
Andrzej - poszukaj na forum www.capri.pl = cos mi swita, ze oni ten temat przerabiali i nawet polecali jakies zaklady w okolicach Krakowa

Pozdrawiam.
  
 
no na naszą 3ke też kiedyś przyjdzie ten czas żeby conieco pochromować wiec jak ktoś zna jakiś dobry zakład to chetnie się dowiem adresu
  
 
Nie znam co prawda, zadnych chromowni w waszych okolicach, ale koszty chromowania, gdy chromowałem Iża wynosiły ok 4zł/dm2 (przynajmniej w okolicach Piły).
  
 
Ta cena już jest do łyknięcia. Oby jeszcze coś takiego namierzyć w pobliżu Krakowa.
Andrzej
  
 
A co znaczy to chromowanie na dm sześcienny???czyśzby to była "objętosc " elementu???
No - będziemy szuakc Andrzej)
  
 
Paweł, ale w poście Yanosika jest dm ale do kwadratu znaczy się powierzchnia
Andrzej
  
 
Koledzy naprawde poszukajcie na Forum Capri! Chłopaki tam też to przerabiali. Ja niestety nie mam czasu pogrzebac w internecie. ale tam znajdziecie najwiecej info o chromach.
  
 
dzięki Leszek - myśle,ze to się nam naprawdę przyda
A co do tych kwadratów ....jasna cholera już mi się troi w oczach.
Oczywiście ,ze cos pomyliłem andrzej- chodzi o kwadraty)
Sorki
Paweł