Leopard .....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak wam się podoba nasza now myśl techniczna?
Rewelacja, na pierwszy rzut oka powala z nóg :
Leopard
  
 
Ostatnio czytalem, ze krol Szwecji juz go zamowil i nawet nie wiem czy juz nie jest w posiadaniu.
Samochod wyglada swietnie
  
 
Nie taka nowa ta myśl
O Leopardzie słychać już od dość dawna, a podoba mi się bardzo, nie wygląda jak na siłę upodobniony do brytyjskich kitcarów składak, jest naprawdę ładny i przede wszystkim rewelacyjnej jakości
Pojazd bezkompromisowy, nie uznający półśrodków.
A jako ciekawostkę dodam, że mam dokładnie ten sam wzór felg, tylko, że rozmiar mniejsze Te w Leopardzie też mają rodowód z GB, tak jak i moje, które dla Rovera wyprodukowała firma Borbet
  
 
Powiem szczerze, tak od serca ten kształt felg idealnie wsółgra z karoserią Leoparda, jest pełna stylistyka retro z małym akcentem nowoczesności . Współgrają z karoserią wręcz idealnie. Ale wracając do ogółu, to zauważyłem że grzebień wlotów powietrza jest ułożony w trzech rzędach od początku do końca w jednakowej szerokości, osobiście bym dodał od 3/4 wysokości zwężenie zewnętrznych rzędów do końca środkowego. A tak poza tym autko jest rewelacyjne, hmmm trzeba zrobić wycieczkę do producenta .
  
 
Cytat:
2007-11-09 00:53:26, Bolls_no1 pisze:
hmmm trzeba zrobić wycieczkę do producenta .



jestem za, kiedy?
  
 
Hmm, termin można ustalić na wyrost .. , kwestia ilu znajdzie się chętnych. Można wszystko dopracować, tylko najważniejsze, ilu by było stuprocentowo chętnych na taką wycieczkę. A wtedy można działać dalej .Wizyty zapowiedziane zawsze informują o ilości uczestników i dacie przybycia. Od tego trzeba zacząć, bo ktoś się musi przygotować na naszą wizytę .
  
 
Ja bardzo chętnie bym pojechał, ale wątpię żebym znalazł odpowiedni termin
  
 
Jestem chętny
  
 
Trzy głosy, to już grupa , w takim razie zaczynam działać . Będę informował o poczynaniach .