Zarowki do mk IV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos moze dla mnie pstryknac fotke zarowek jakie sa w desce rodzielczej do podswietlania zegarow w mk IV? bo chcialam sobie zamowic jakis fajny kolorek, ale nawet nie wiem jak one wygladaja
  
 
MK4

MK5

Myślę, że są to takie same żarówki. Czyli pierwsza od lewej:

czyli:
klicki
no chyba, że się mylę, ale nirch wypowiedzą się użytkownicy MK4
  
 
hmmm to w takim razie (jesli te zarowki wygladaja tak jak na zdjeciu z linijka) to nie sa te same co na aukcji i nie beda pasowac.. :/
  
 
jezeli nie chca pasowac to tzreba wziasc wiekszy mlotek
  
 
możliwe, że się gruchłem i będą te z aukcji pasować only do kontrolek i nawiewów...
A jaki chcesz kolor?
Pamiętaj, że zmiana koloru podświetlenia będzie wpływała również na kolor świecenia wskazówek (to te same żarówki podświetlają wszystko)
  
 
na foto szare na 100%. wrzuc fotke jak bedziesz miec gotowe zeby zobaczyc jak ci wyszlo

pozdro



te z tej aukcji powinny pasowac

[ wiadomość edytowana przez: s_damian dnia 2007-11-20 14:32:59 ]
  
 
Cytat:
2007-11-20 14:09:30, surec pisze:
możliwe, że się gruchłem i będą te z aukcji pasować only do kontrolek i nawiewów... A jaki chcesz kolor? Pamiętaj, że zmiana koloru podświetlenia będzie wpływała również na kolor świecenia wskazówek (to te same żarówki podświetlają wszystko)



jakich wskazowek..?
ja chyba bym czerwony wziela, albo niebieski albo fioletowy
klick
ale jak to takie jak szare, tzn, ze nie beda pasowac buu
  
 
Przenoszę do PiO
  
 
Cytat:
2007-11-20 16:02:37, Alexia pisze:
jakich wskazowek..? ja chyba bym czerwony wziela, albo niebieski albo fioletowy klick ale jak to takie jak szare, tzn, ze nie beda pasowac buu


W MK4 wskazówki licznika są podświetlane (świecą na pomarańczowo). Tymi samymi żarówkami są podświetlone tarcze, przynajmniej z tego co wiem. Jeśli zmienisz kolor żarówek podświetlenia tarcz, to również zmieni się kolor wskazówek...
Prawdopodobnie masz takie żarówki (chyba są takie same jak w sierce) jak z lewej:
,
więc sądzę, że będą takie (trzebaby sprawdzić wymiar):
klik
A jeśli masz takie jak w MK5 (na fotce te z prawej), to jak widać wsadziłem tam LEDa, więc można spokojnie przerobić na inny kolorek...

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2007-11-26 08:21:25 ]
  
 
klik
zapytaj także kolegę Slawas1, możliwe, że ma jakoweś.