Problemy po wymianie filtra paliwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!Mam straszny problem!Wczoraj w moim essim (1.8 16V 92') wymieniłem filtr paliwa!I teraz na wolnych obrotach dobrze chodzi ale jak przyspieszam to szarpie i ma nierówna prace i nie nadaje sie do jazdy!Jakby paliwa nie dostawał czy coś takiego!Dodam ze nie odpowietrzałem go bo nie wiem jak to sie robi!Pomoże mi ktoś???????????

[ wiadomość edytowana przez: kamilp dnia 2008-02-17 20:29:39 ]
  
 
A kierunkowość montażu filtra zachowałeś?.
  
 
tak kierunkowość zachowałem!
  
 
tak kierunkowość zachowałem!
  
 
nie wniosę nic do wątku po za propozycją zmiany tematu !
bo "POMOCY !!!" to można na wodzie wołać
nie lepiej było by napisać " problemy po wymianie filtra paliwa"
lub cokolwiek treściwego ???
sorrki za OT
  
 
Kolego odpowietrzac nie trzeba bo ma pompke paliwa essi wiec zadnych komplikacji nie powinno byc wiec albo szajowy filterek albo kierunkowosc lub jakos zagiołes wezyk czy cio
  
 
koledzy dzięki za pomoc ale już doszedłem do tego co u mnie jest!Po prostu jeden kabel dostał przebicia!I to tak dostał ze dopiero po zdjęciu ze świecy widać!Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim problemem!