Toyota Carina 3s-fe Tarcze tył

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy wychodziły może Carinki z tarczowymi hamulcami z tyłu? Czy może tylko Cariny GT miały tarcze z tyłu czy też nie? zastanawiam sie nad założeniem tarcz z tyłu do mojej Cari czy jest możliwość?
  
 
Carina GTi i Caldina do '96 ale tej drugiej raczej na kontynent nikt nie ściąga
Można próbować coś od Camry. Może zwrotnice podejdą...
Pozdro.
  
 
Pewnie więcej zachodu niż to warte
  
 
Szkoda zachodu na takie zabawy. Ja w swojej carinie mam tarczobebny od nowosci, ale to zadna rewelacja, tylko kłopoty sa od tego. Dosc powiedziec ze szczeki w zamiennkiach nie wystepuja, klockow jest 7 rodzajow. Wymieniac dalej...?
  
 
Sorry ale ja na hamulcach bym nie oszczędzał Wolałbym żeby sie zatrzymywała tam gdzie chce
  
 
To jeszcze musiałbyś zainwestować w jakieś konkretne oponki.
Co z tego że hamulec złapie jak opona tego nie utrzyma ?
Właśnie jestem w tej sytuacji Hample biorą całkiem fajnie ale ABS się męczy co chwilę
Pozdro.
  
 
U mnie też hamuje bardzo dobrze gdyby nie pasy to bym wyleciał przez szybe na moich letniakach sie trzymala dobrze a na zimówkach tez mi abs-ik sie wlącza Jeżeli mi kaska pozwoli to kupie jakies 16-stki moze 17-stki ciekaw jestem czy sprzegło wytrzyma i przeguby ;/
  
 
Tiaa, najlepiej 18 załóż, to opon nie trzeba będzie...

Z Camry będzie ciężko - 5x114,3 zamiast 5x100, chyba, że sama piasta z Cari podejdzie na zwrotnicę z Camry.

Jakby ktoś chciał poeksperymentować ( wiadomo kto ) to leżą mi Camrowe zwrotnice tylne.

Niemniej jednak najpierw zacząłbym od opon, a potem, jak już hamulce nie będą dawać rady, to kombinował.

pzdr