Wałek rozrządu wymiary

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam , mógłby mi ktoś napisać wymiary albo podesłać schemat wałka rozrządu do silnika 1,4 benzyna 8v około 70 koni oryginalnie bo chce kupić używany a nie chcę się władować w jakiś pażdzierz , głównie chodzi mi o wymiary krzywek
  
 
Cytat:
2008-10-08 12:44:46, DZWILU88 pisze:
Witam , mógłby mi ktoś napisać wymiary albo podesłać schemat wałka rozrządu do silnika 1,4 benzyna 8v około 70 koni oryginalnie bo chce kupić używany a nie chcę się władować w jakiś pażdzierz , głównie chodzi mi o wymiary krzywek

myslisz ze na uzywany ci sie nie sypnie?
  
 
NIEWIEM CO MIAŁEŚ NA MYŚLI KOLEGO ALE PYTAŁEM O WYMIARY A NE O PROGNOZOWANIE CZASU PRACY ŻYWKI a co go wałka to wole kupić używany w dobrym stanie za 100 niz nowy za 430 chyba że masz dojścia do nowego za około 200zł to chętnie skorzystam
  
 
Cytat:
2008-10-08 12:50:17, DZWILU88 pisze:
NIEWIEM CO MIAŁEŚ NA MYŚLI KOLEGO ALE PYTAŁEM O WYMIARY A NE O PROGNOZOWANIE CZASU PRACY ŻYWKI a co go wałka to wole kupić używany w dobrym stanie za 100 niz nowy za 430 chyba że masz dojścia do nowego za około 200zł to chętnie skorzystam

a na allegro nie patrzyles? tu np?
  
 
Tu chodzi o wałek a nie pasek
  
 
Cytat:
2008-10-08 12:59:02, groobyg2 pisze:
a na allegro nie patrzyles? tu np?


to żeś dał popis kolego, trzeba czytac dokładnie.
  
 
haha.. nie słyszałem jeszcze żeby ktoś szukał używanego paska rozrządu żeby założyć do swojego silnika
  
 
racja fryszard trzeba troche się skupić przy czytaniu ))) no ale nie będziemy dymić.
Byłem u mechanika i powiedział że to nie wałek tylko pierścienie , wyją bagnet kazał przygazować troszke i powiedział że są przedmuchu i że to wina pierścieni, a za taką naprawe wraz z wymiana uszczelek i jakiś tam gumek zaśpiewał sobi 1000zł czy to troche niezawiele? a jak wymieni i dalej będzie kaszana bo sie gosciu omylił.