{s}czesci fiat 128 3p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sprzedam czesci do fiata 128 3p 1975 rok , 1 seria:

tylne lampy, stan kloszy bdb 40 zl za dwie lampy zespolone.

boczki drzwiowe oraz tylne w kolorze niebieskim, przednie boczki stan wrecz rewelacyjny bez dziur na glosniki, pekniec itp, tylne stan dobry, male pekniecia, mozliwe do usuniecia bez sladu przez podklejenie z tylu np wloknem szklanym 100zl wszystko.

jakies detale jeszcze typu listwy, szyby liczniki atrapa przednia itp

zdjecia tapicerki:

przypomnialo mi sie ze mam jeszcze przednie i tylne fotele ze 128 3p, takze niebieskie w tonacji boczkow ale nie w oryginalnym skay-u tylko obszyte na wzor oryginalu materialem podobnym do polaru, mile fajne ladne dobry stan, zagracaja piwnice chetnie dorzuce za 50 zl do kompletu tapicerki






[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2008-03-12 22:24:04 ]
  
 
Ile chcesz za liczniki i atrapę? Masz może jakieś foty?
A jakiś znaczek "FIAT" na maskę w miarę dobry masz na zbyciu?

[ wiadomość edytowana przez: taxi1313 dnia 2008-03-19 11:57:15 ]
  
 
ja mam nowe znaczki opdezwij sie na prv
  
 
up
  
 
wklejam foty czesci o ktore prosil m-sport

atrapa jest pomalowana czarnym polmatem, i mocno zakurzona na zdjeciu, prawy gorny rozek atrapy byl kiedys ulamany, jest to sklejone, trzyma sie dobrze{nie odpadlo przez dwa lata "przewalania" tych czesci popiwnicy} i jest praktycznie niewidoczne, co tam jeszcze, aha brakuje jednego kolka do mocowania blaszanej wytloczki z lampami do atrapy, ale poniewaz pozostale 13 mocowan atrapy do lamp i nadwozia jest ok wiec mysle ze to nie wplywa na poprawne zamontowanie atrapy do karoserii.

listwy sa w przyzwoitym stanie







[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2008-07-05 10:37:19 ]
  
 
up up

boczki drzwiowe oraz tylne w kolorze niebieskim, przednie boczki stan wrecz rewelacyjny bez dziur na glosniki, pekniec itp, tylne stan dobry, male pekniecia, mozliwe do usuniecia bez sladu przez podklejenie z tylu np wloknem szklanym

100zl wszystko.


do tego gratis przednie i tylne fotele
  
 
up
  
 
Oooo jednak masz atrape. Wyślij mi nr tel do siebie na priv to sie dogadamy.,
  
 
juz ze 3 miesiace nie mam tej atrapy, sprzedala sie szybko, tylko tapicere mam niebieska z tych rzeczy ze zdjec.
  
 
up, zostaly niebieskie boczki przod i tyl do 3p super stan, 50zl.