Oto co widziałem na wakacjach [125 oldtimer]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Będąc na wakacjach nad morzem. Odwiedziłem Ustkę i oto co tam zobaczyłem.


  
 
poprostu śliczny....
  
 
bark slow dobrze ze sa ludzie ktorzy kochaja takie samochody bo bez nich dawno by ich juz nie bylo a wszechobecny plastik zdominowal by wszystko co jeździ
  
 
fiacik utrzymany w idealnym stanie , cos pieknego
  
 
Te chromy.... cudo...
  
 
Fiacik jest przepiękny =) ale nie ma znaczka "Licencja Fiat" =))
oto co było mi dane zobaczyć w wakacje. przepraszam, że zdjęcie takie wielkie ale nie miałem czasy skanować.







wszystkie autka były w rewelaacyjnym stanie... tylko pozazdrościć
  
 
ludzie gdzie wy na te wkacje jezdzicie ze takie fury spotykacie
  
 
czemu ja widze tylko czerwone krzyzyki??????????????????????????????????????????????
  
 
toż to dzieła sztuki
  
 
JA TEZ CHCE ZOBACZYC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
fakt faktem... furki kozackie. fiacior ideal
  
 
Ale ten DF robi wrażenie
  
 
ten czerwony 133 też jest fajny
  
 
....naprawde cudowny okaz...dawno nie widziałem tak pieknie utrzymanego 125!....wyglada mi na rocznik 68...a te juz sa bardzo zadkie....


....piekne sa osłony felg...jesli ktokolwiek ma namiary na takie...chetnie odkupie!...

...cudowny....naprawde cudowny....


.... i ten kolor....ecuri....mmmmmhhhh!

..respect!
  
 
ma za szerokie wloty na tylnim słupku jak na 68.
Jedna lampke by sobie wymienił bo juz prawie biała jest.....no chyba ze to jakis tuning :]
  
 
Cytat:
ma za szerokie wloty na tylnim słupku jak na 68.
.



...chyba ze to egzemplaz wyprodukowany po IX 68`...bo juz od X wstawiono własnie takie!

...tak wiec...moze to byc rocznik 68

....fakt pozostaje jednak faktem....ze piekny egzeplaz


  
 
Cytat:
2003-08-28 18:51:06, qbaletek pisze:

...tak wiec...moze to byc rocznik 68


raczej nie,zwrócie uwagę na fotkę wnętrza,na kolumnie widać zaślepkę,po dzwigni biegów.Tak więc jest to wczesny egzemplarz z biegami w podłodze,stawiam ze 72.
  
 
..
Cytat:
zwrócie uwagę na fotkę wnętrza,na kolumnie widać zaślepkę,po dzwigni biegów.Tak więc jest to wczesny egzemplarz z biegami w podłodze,stawiam ze 72.



..chyba ze to wersja exportowa....a wiec nadal twierdze ze moze!!...( a nie jest napewno!)....to rocznik 68...równie dobrze moze to byc 72...71..lub którykolwiek z lat 68-72...

..ale moze byc to 68`