MIGAJĄCY DIGITAL !!! POMOCY POPROSZĘ LEKKIEJ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witalski chłopaki i dziewczyny. Szczerze mówiąc to z góry sory za powielanie wątku ale ni cholery nie mogę znaleźć wątku na temat migających całych zegarów digitala w desce które ostatnio zaczęły szaleć.
Wszystko było ok dopóki nie zrobiło sie chłodno. teraz miga cały zegar po odpaleniu BESTI. Potem - jak sie rozgrzeje maszyna to zamiast licznika mam qwa same ósemki i nie nalicza mi kilometrów. Ilość paliwa tez różnie jest pokazywana. No szlak mnie zaczyna trafiac. Zanim zaprowadze do ździercy jakiegos to moze ktos mi podpowie co zdziałac i gdzie patrzec? Do tej pory było ok.
  
 
Digital-a w twoim autku fabryka nie zakładała więc może popatrz na kabelki z tyłu.
  
 
w lato wyjmowałem zegar zeby zarówki zmienic - digital fabrycznie był montowany chyba - no sam nie wiem.z kablami jest ok. Całe wiązki są ok - ale w lato było zupełnie ok. tylko jak nadeszła wilgoć szlak trafia. Miga dotąd dopóki sie nie rozgrzeje lekko silnik,łorewer - zmienie na analoga - tylko niech ktos powie czy będą pasiły podłączenia?
  
 
Podlaczenia ine pasza a digital musi isc do elektronika w celu przegladu pod katem wyzlusonych elementow i zimnych lotow.Standard
  
 
Witam, mam identyczny problem ze swoim LCD, czekam na wieści odnośnie przyczyny i zlokalizowania usterki, dzieję się dokładnie to samo, BRAK PRZEBIEGU, same 8888......, i miganie, jak będziesz wiedział co dokładnie padło napisz
  
 
Jeśli widać ósemki to tak jak pisze Senator, jeśli przygasa lub nie świeci to problemem jest "ściemniacz" do lcd. U mnie na początku działał super, potem w skrajnych pozycjach było ciemno, w końcu nic się nie świeciło, rozebrałem włącznik do świateł i przygiąłem styki, jest dużo lepiej ale nadal nie idealnie.
  
 
czyli ogólnie rozebrac włącznik przeczyścic i myslisz ze powinno byc ok? No dobra - zobaczymy co to da, przeczyszczę albo i nawet wymienie na jakis inny, moe gdzies wynajdę, albo wogóle zlikwiduje ściemiacz łącząc styki oświetlenia stałego bez ściemniacza, ciekawe czy pomoze. No a co z tymi cholernymi 888888888 kami i brakiem nabijania kilometrów? czasami qma a czasami nie. szlak mnie trafia.
Mysle ze elektryk tu musi interweniowac
  
 
to raczej nie styki.... jeśli byłyby to styki to gasłoby Ci po prostu podświetlanie, a to miganie i ósemki, to to samo co u mnie, padło widocznie coś w liczniku, ja niedługo idę z tym do elektronika to dam znać co i jak.
  
 
to daj znac ok? A jesli moze idziesz do elektronika w Płocku to powiedz gdzie to moze bujniemy sie razem , to moze jakis rabacik nam dadza z racji ze ekspertyza pewnie ze 100 ówke kosztuje maila odczytaj tak przy okazji konradzieZ84
  
 
może to Cię zainteresuje.... link google translator z niemieckiej strony.

null]rozwiązanie problemu[/URL]

[ wiadomość edytowana przez: KonradZ84 dnia 2010-01-12 21:38:44 ]
  
 
wez to wklej po ludzku
  
 
zeeejebiscie - czyli wystarczy wymienic ten mały kondensator z 10v na 16 v - byle powyzej 10v ale 100 uF. i bedzie po problemie. haaa - super
wszycho tu...
http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=pl&u=http://www.dein-eigenes-board.de/1340/thread.php%3Fid%3D6&rurl=translate.google.com&twu=1