[OT] do czego to felgi??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


mam przyuszczenie ze to od Passata B4, moze ktos potwierdzic? moze ktos ma jedna taka felge na sprzedaz?
  
 
napewno passat, nie wiem czy b4 czy b3.
  
 
zmien temat na >od< czego to felgi a felgi pochodza od vw passata
  
 
kolega dobrze prawi...passat passat
  
 
passat B3, w oryginale srebrne, 14 cali, jakies wyjatkowo dupiate ET cos 37 chyba
  
 
Cytat:
2007-06-23 00:56:51, nikusss pisze:
passat B3, w oryginale srebrne, 14 cali, jakies wyjatkowo dupiate ET cos 37 chyba


ET38
  
 
UP UP

Czy to jakiś nietypowy rozmiar ATS CLASSIC ? 9Jx15 cali ? Rozstaw Chyba 4x100

Gdzieś idzie dorwać takie same albo 7 calowe ? W jakimś ciekawym aucie to jeździło ?

  
 
7 czy 8 calowe ATSy szukaj na forum golfiarzy... oni sie w tym lubuja do MKI wstawiac wiec czasem idzie to kupic
  
 
KUBOLKU ma na sprzedaż swoje ATS-y, nie pamiętam jakie ale chyba 8.
  
 
Panowie ale to jest 9x15 cali a do golfa z reguly pakuja 13, podobnie felgi kolegi KUBOLKU to 13
  
 
tak ja mam 8/13 4x100 ats classic a te ze zdjecia to sa 9/15 z tego co pamietam widzialem chyba kiedys jeszcze 12/15 i 9.5/13 z ats classic na niemieckim ebayu
9.5/13
duzo 7/13 jest na allegro a czasem pojawiaja sie 8/13 15' to zadkosc na polskim rynku aczkolwiek czasem sa



[ wiadomość edytowana przez: KUBOLKU dnia 2008-06-23 22:39:54 ]
  
 
z tego co się orientuje takie ATSy nie były do jakiegoś konkretnego modelu dedykowane, tylko jak profesjonalne sportowe felgi sprzedawane, w chwili obecnej ATS również produkuje 15 calowe Classici ale tylko w szerokości 5,5 cala bodajże
  
 
Ja ATS classic 15 cali widzialem pare razy na Capri ale ten ma inny rozstaw srub niz 4x100
  
 
Troszeczkę inne pytanie, co to za felga ??
  
 
Jakaś fordowska wg mnie
  
 
Na odwrocie jest napis FIAT, rozstaw 4x98.
  
 
To w takim razie od 131 czy 132.
  
 
Jaki to ma rozmiar?
  
 
13'
  
 
ET, szerokosc?