Też zza wschodu, ale nie dot. motoryzacji.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak o wszystkim, to o wszystkim

LINK 1

LINK 2

LeParkour. To moim zdaniem połączenie gimnastyki i kaskaderstwa Przez wielbicieli określane, jako forma sztuki. Sam się do tego zupełnie nie nadaję, ale umiejętności tego kolesia są konkretnie warte uwagi
  
 
jednak bardziej z północy.
To rosyjskojęzyczni obywatele Łotwy.

Miasto Dynenburg (Daugavpils). Piękne i ciekawe miasto, bodajże Jan III sobieski założył tam pierwszy port rzeczny i urząd celny na rzecze Dźwinie.
Spójrzcie na stary gród i fortyfikację wokół niego po obu stronach rzeki:

Dyneburg z kosmosu.
  
 
A muzyki ktoś słucha rosyjskiej? Ja próbowałem się od czasów liceum przekonać do rosyjskich bardów, ale nie znam języka, nic nie rozumiem i cóż - to uniemożliwiło mi wsiąknięcie w Okudżawę i Wysockiego, choć Kaczmarskiego znam na pamięć dziesiątki (co najmniej) utworów. Aż tu nagle 2 lata temu trafiłem na nagrania piosenek mniej znanego barda, Jurija Kukina, w tłumaczeniu na polski. Polecam baardzo - http://paluki.tygodnik.pl/plyty/poje.htm. Zarówno płytę, jak i notki do piosenek z tej strony. A w tym roku posłuchałem zmarłego w lipcu Kukina w oryginale i bzzzt - zaiskrzyło I oto jeżdżę sobie swoją nivą po Ścianie Wschodniej, a w głośnikach pieśni o dalekich stepach i o graniach Uralu...
  
 
Jeśli chodzi o muzykę Rosyjską, to ja uwielbiam słuchać LUBE

Podobno sam Putin tego słucha
  
 
Bardzo dobrze znam rosyjską muzykę, słucham ją od małego. Bardzo dobrze znam jeżyk rosyjski, rozumiem każde słowo. Jako ze uwielbiam ten zespól najbardziej, dlatego Wam go polecam go jako pierwszy:

Kino Wiktor Coj

Kino

Kino

To parę piosenek tego zespołu.

Następny zespól jaki mogę polecić, to ARIA:

Ya svoboden

Ария - Раскачаем этот мир

Ария - Беспечный ангел

Ария "Без тебя"

Ария - Улица Роз

Ария - Грязь

POLECAM każdemu.

Jak by co, to pisać, pomogę w poszukiwaniach. Mam około 9 Gb tej muzyki

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2011-10-05 21:50:57 ]
  
 
A to już dla starszego pokolenia:

Tak to wygladalo w 1987roku

A tak to wyglada teraz


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2011-10-05 22:09:31 ]