Pompa paliwa do 2.0 ie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuję informacji gdzie można dostać pompę paliwa do 2.0 dohc ie, ile takie cudo może kosztować i czy są może jakieś zamienniki które można by wykorzystać???
  
 
Witam,jezeli posiadasz dół od pompy oryginalnej to mozesz sobie dokrecic góre od Poldka (3 rurki , 1-nadmiar) ja tak mam bynajmniej zrobione i chodzi jak burza Tylko głowiczka od Poldka z nadmiarem troszke se kosztuje 30-40 zeta Pozdro .
  
 
Ale mi chodzi o pompkę do zasilania wielopunktowym wtryskiem i najlepiej zewnętrzną.

A tak przy okazji ten "nadmiar" to chodzi Ci o powrotny kruciec do baku?
  
 
Sorki , pomylilo mi sie ,nie zauwazylem , ze Ty napisales 2.0 ie ,zniklo mi gdzies to "i" , a co do elektrycznej ,to radzilbym rzucic okiem na gielde albo gazetki z ogłoszeniami ,sorki jeszcze 1x . Pozdro.
  
 
I nikt nic nie wie o popmpie paliwa do 2.0 dohc ie
  
 
być może TU znajdziesz jakąś pompę... na dzień dzisiejszy z DOHCa nic nie ma ale może coś dokombinujesz z innego wtryskowca..

[update] jednak coś jest.. z regaty 'jednopunktu' za 150zł i z palio 1,4 'jednopunktu' za 200zl [/update]

  
 
super stronka wielkie dzięki
  
 
W BMW 3 byly podobne (LE-jetronic) uklady wtryskowe, porownaj parametry pompy orginalnej z ta z BMW, a pompe od BMW napewno dostaniesz na szrocie