SKORPION konczy sprzedaz ??????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wlasnie... dzisiaj pisalem do jednego kolesia co na allegro wystawial czesci do samarki i powiedzial mi ze Hurtownia skorpion konczy sprzedaz czesci uzytkownikom prywatnym od maja i ze jak cos od nich chce to mam sie pospieszyc..... "Troszke" mnie to zmartwilo. Wiadomo Wam cosik o tym ?????
  
 
O kurrrrr...
To tragedia!!!!
  
 
niemartwcie się jeśli maja sporo kupujących detalistów a napewno mają to otwożą sklepik firmowy by prowadzić detal ja bym tak zrobił jeśli byłby jakiś dziwny przpis zakazu sprzedaży hurtowniom towaru w detalu
panoni
  
 
A może wogóle kończą działalność w zakresie sprzedaży części do WAZów?! Nie zauwazyliście posuchy w katalogu na ich stronie. Nie ma bardzo wielu części, np. aparatu zapłonowego do Samary!
Pozdrawiam , Krajnik
  
 
Najchętniej bym sam zajoł się sprzedażą części do ladnych ale nieznam kontaktów na producentów i dostawców A przy okazji miałbym problem z głowy z częściami do mojej i wywiązywał bym się z zamówień internetowych i mam lokal > (ale było by fajnie )
panoni
  
 
Raczej watpie zeby konczyli sprzedaz w ogole...ale fakt faktem zauwazylem ze czesci jest mniej i niektorych nie ma wcale (chcialem orientacyjnie sprawdzic ile kosztuje klapa bagaznika...patrze w cennik i nie ma a jeszcze ze dwa tygodnie temu byla).... ale no wlasnie byc moze to jest spowodowane tym ze ceny widoczne na stronie sa dla odbiorcow indywidualnych i mają iles tam sztuk na wyprzedaz do maja a reszta idzie na hurt... ale to raczej pijana teoria i raczej wolalbym sie mylic bo tanszego sklepu z czesciami jeszcze nie spotkalem
  
 
A może to zfaktem wejścia do UE nie będą mogli (lub nie chcą się bawić) handlować z detalistami.
Upaść raczej nie upadną. Ciekawe?? Tylko hurt??

Już widze te ceny w Szczecinie ( i tak już sobie LADNIE śpiewają )
  
 
A ja z tydzień temu zajechałem do Skorpiona chcąc kupić tłumik i...nie sprzedali mi bo...przenoszą się w inne miejsce, przydybałem ich akurat jak ładowali auta szpejami. No i chyba się już przenieśli, "a gdzie??" zapytacie. Odpowiadam więc, że wyjeżdżając od nich z Makuszyńskiego skręcamy w Kocmyrzowską w prawo i kilkaset metrów dalej po prawej stronie jest taki nowy przeszklony (całkiem ładny) budynek. Prawdopodobnie bedą sprzedawać tam też nowe samochody bo coś mi to wygląda na autosalon Ale nie znam szczegółów co planują zrobić z detalistami, ale dowiem się.
  
 
panowie tak się składa ze mam nieograniczony dostęp do nowych części do ładzianek wszelkiej maści jeśli komuś coś potrzeba i ma problem z zakupem sprubuję pomóc
  
 
Cytat:
2004-03-11 01:55:41, creekk pisze:
panowie tak się składa ze mam nieograniczony dostęp do nowych części do ładzianek wszelkiej maści jeśli komuś coś potrzeba i ma problem z zakupem sprubuję pomóc



To moze tylko powiedz, czy ceny też będziesz takie miał jak w Skorpionie?

Pozdrawiam
Janosik
  
 
Ceny jak ceny . Już wiele razy padło na forum stwierdzenie, że ceny może w skorpionie są niskie , ale jakośc jeszcze niższa . Mnie raczej nie interesuje co trzy miesiące demontowanie zawieszenia albo układu kierowniczego , bo części ze skorpiona wygladają po tym czasie gorzej niż te zużyte oryginalne (np. wszystkie gumowe osłony przegubów rozsypały się i musiałem zastosować zdjęte z 16 letnich oryginalnych!!!).

Padł pomysł żeby zebrać doświadczenia i obserwacje ( np. gałki zawieszenia przedniego z Krosna są wg. mnie najlepsze, chociaż dwa razy droższe niż rosyjskie ) i stworzyć katalog referencyjnych dla Klubu części zamiennych, żeby po prostu zamiast ciągle łady remontować po prostu nimi jeździć...

  
 
Skorpion hula pelna para!
Dzis tam bylem zreszta, i NO problem -jak rozmawialem z gosciem, nic mie nie mowil ze koncza z sprzedaza na osobe.
Mnie to pikus, bo moge wziasc na firme
Ale watpie zeby byly problemy.
Wydaje mi sie ze teraz wola sprzedac detalicznie, niz nie sprzedac w ogole!
Czesci jak czesci - jakosc wiadoma - powazne rzeczy to innych firm bede kupowal. - niestety wiekszosc u nas nie ma.(w polsce)

Ale maja i nie ruskie czesci!
  
 
Tak jak pisał Gerpi skorpion nie kończy sprzedaży tylko zmienia lokum.Nowa siedziba będzie przy Kocmyrzowskiej.Jedyna niewiadoma to czy nadal będą prowadzić sprzedaż na takich samych zasadach jak dotychczas.Jeśli otworzą zwykły sklep to ceny napewno niebędą już takie atrakcyjne ,wtedy pozostanie jeszcze KRAKMOT ceny trochę wyższe niż w skorpionie ,ale taniej jak w sklepie, a wybór części o wiele większy.Skorpion w tej chwili nie prowadzi sprzedaży durzych elementów ze względu na to że zmniejszyła im się powierzchnia magazynowa i niemają gdzie tego trzymac.
  
 
nie wiem jakie ceny ma skorpion ja handlem sie nie zajmuje ale mój brat jest importerem cęzęsci do łady
  
 
Cytat:
2004-03-11 11:28:16, Grzegorz2107 pisze:
Padł pomysł żeby zebrać doświadczenia i obserwacje ( np. gałki zawieszenia przedniego z Krosna są wg. mnie najlepsze, chociaż dwa razy droższe niż rosyjskie ) i stworzyć katalog referencyjnych dla Klubu części zamiennych, żeby po prostu zamiast ciągle łady remontować po prostu nimi jeździć...


idea ZACNA. KONIECZNIE osobny watek!!!!
  
 
A powiedzcie mi czy ten Skorpion ma moze jakas stronke z oferta i cenami Jesli tak to prosze o adres Z gory dziekuje !
  
 
Cytat:
2004-03-11 16:22:20, creekk pisze:
nie wiem jakie ceny ma skorpion ja handlem sie nie zajmuje ale mój brat jest importerem cęzęsci do łady


Daj na siebie jakis namiar tel. mail itd.

misiekens-zobacz na strone głowna clublada i wejdz w POLECAMY-tam masz adres skorpiona,polena i innych
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-03-15 17:46:21, misiekns pisze:
A powiedzcie mi czy ten Skorpion ma moze jakas stronke z oferta
i cenami Jesli tak to prosze o adres Z gory dziekuje !



Służę uprzejmie: skorpion.
  
 
Przepraszam bardzo czy wam tez nie dziala "oferta" na stronce Skorpiona ? Bo mi od wczoraj nie wyswietla cennika i spisu czesci Mam prosbe zeby ktos to sprawdzil i jesli zadziala to bardzo prosze o przeslanie mi privem lub podanie tutaj cen i numerow katalogowych pompy oleju i przegubow napedowych do Samary 2109. Z gory wielkie dzieki, pozdrawiam !
  
 
chyba im baza danych padla.... niech fachowcy od kompurterow sie wypowiedza... najlepiej zadzwon - to sie dowiesz. Ja nic nie slyszalem o zakonczeniu sprzedazy.....