Reflektory H4 [126p]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupilem i podlaczylem przekazniki, tak jak pisaliscie (poszukalem w archiwum) ..bo chce kupic jakies blue vision, cos w tym stylu, wiadomo o co chodzi..Ale mam zwykle reflektory na R2, i mam pytanko czy koniecznie musze kupowac reflektory H4 ?? Czym one sie roznia poza napisem H4, co sie stanie jak wloze H4 do moich Przepale zarowki Kumpel mam H4 w zwyklych i dziala juz pol roku..
  
 
No właśnie , ja też mam takie dwa w garażu , tylko czekają żeby je wsadzić, przewidziane są do mojego garbuska, ale jak mozna wsadzić do kapsla to czemu by nie
  
 
Roznica jest w szybie. Tamte maja inaczej poukladane zlobienia w szkle - inaczej polaryzuja swiatlo. Slowem nie ten snop bedzie co byc powinien,moga oslepiac.
michal
  
 
inna jest oprawa. Nie wsadzisz prosto zarowki H4 do oprawy na R2.
  
 
Cytat:
2003-10-25 22:02:03, kosa131 pisze:
inna jest oprawa. Nie wsadzisz prosto zarowki H4 do oprawy na R2.


nie wsadze prost czyli nie da sie
  
 
polak potrafi czyli da sie. ale nie bedzie to raczej prosto swiecic...
  
 
Cytat:
2003-10-25 22:27:58, kosa131 pisze:
polak potrafi czyli da sie.


udowodnie te teze
  
 
Cytat:
2003-10-25 22:36:47, mille pisze:
Cytat:
2003-10-25 22:27:58, kosa131 pisze:
polak potrafi czyli da sie.


udowodnie te teze



Odradzam...chyba, ze sprawia Ci satysfakcje posiadanie swiatel ktorych nie da sie prawidlowo ustawic i ktore oslepiaja. Ja mialem tak zrobione przy reflektorach od dlugich, ale to co innego, bo dlugie tak czy inaczej oslepiaja
  
 
ja tez wlasnie wymienialem lampy na H4 w moim kancie i u mnie tez mocowanie zarowki jest inne. poza tym H4 daja duzo wiecej ciepla i nie wiem jak to sie ma do lustra swiatla.
  
 
Ludzie, po co tak kombinować? Jeden reflektor przedni kosztuje 20 zł, a w połączeniu z Philips Blue Vision daje efekt wręcz piorunujący. Tyle że żarówka jest 2 razy droższa od reflektora