Mój bolid - prosze o opinie [126]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

najnowsze fotki (dzisiejsze) na mojej stronie http://bassista1.webpark.pl/

(na samym dole)

prosze o opinie
  
 
Przekroczony limit transferu! . Wrzuć do kogoś kto nie ma limitów np. do mnie lub do Czucza. Jak co to dawaj na maila simon_126@interia.pl ale zamieszcze dopiero jutro bo już wybywam na imprezkę.

Pozdrawiam
  
 
hmm dziwne bo mi stronka biega elegancko
Komuś jeszcze nei chodzi ??
  
 










na stronie jest kilka więcej ale nie chce zaśmiecać
  
 
SPOKO ! Szkoda,ze nie ma zdjec wnetrza, ale spox . Tylko zrob cos z kolorem kół...
  
 
zdjęcie wnętrza jest na stronce...a co do kół to fakt renowacja sie kłania ale to na wiosne no i jakość fotek słaba bo to kamerka internetowa creativa...
  
 
Chromik zderzaczek i zaraz inne auto!Oby dalej w tym kierunku.Podoba mnie się .Pozdrawiam!
  
 
Widać, że zadbany tylko 2 ale: felgi (tak jak to porzednicy zauważyli) i lusterka - jedno inne drugie inne.... . Ale tak to całkiem przyjemny.
  
 
co do lusterek to szukam drugiego takiego jak mam po stronie kierowcy...
moge zamienić np. za bisowskie od kierowcy (mam czarne i czerwone) lub to które mam na autku od strony pasażera...
  
 
zdejmij te folie z tylnych szyb, to nie pasuje do chromu !!
  
 
spoko chromy wogule zadbany a takie lusterko to chyba mam w garazu mialem takie fabrycznie poszukam ale nie jestem pewien czy znajde bo stary niedawno sprzatal garaz
  
 
Fajne masz zderzaczki
  
 
cos ci stronka nawala
  
 
rabbit, jak znajdziesz daj cynk....stronka czasem ma przekroczony limit transweru (limit 1GB)

a co do szybek to mam przygotowane normalne tylko zakładać ...

pozdrawiam
  
 
mi się nie podoba. Ogólnie wygląda na zmęczony życiem egzemplarz. Strasznie mi przykro ale jestem na NIE. Jeszcze raz przepraszam
  
 
Cytat:
2003-10-26 12:40:59, moch pisze:
mi się nie podoba. Ogólnie wygląda na zmęczony życiem egzemplarz. Strasznie mi przykro ale jestem na NIE. Jeszcze raz przepraszam



wejdz na moją stronke zobacz jak wygląda na fotkach lepszej jakości....może bardziej Ci przypadnie do gustu bo aparat był chała totalna...ale i tak dzięks za tą opinie
  
 
Kwestia jest tego typu że laker wygląda na zmatowiony, felgi na strasznie zmęczone,a zderzaczek na jakiś krzywy. Auto sprawia wrażnenie nie tylko zaniedbanego ale i BARDZO ostro jeżdżonego.
  
 
Za przeproszeniem Moch, a co ty wiesz o zmęczeniu? Nie widziałeś mojej głowicy po 200000 km. Miała tylko 3 gniazda. Do rzeczy: bolid DamianS'a wcale nie jest zły, zwłaszcza po przeglądzie
  
 
no na tych fotkach wyszło kupiuato bo aparat był słaby...normalnie lakierek jest w bardzo dobrym stanie i byłyszczy sie

może stara fotka rozwieje częśc wątpliwości :

  
 
No lepiej znacznie lepiej. Co ja wiem o zmęczeniu ?? Pytajcie McQueena.