Lepsze światła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Napewno nie odkrywam tu Ameryki i paru ludzików wie ale ktoś sie moze zainteresować...
Podobno (bo ja nie kupowałem ani nie zakładałem) są w dobrych
sklepach samochodowych żarówki philipsa , cena dwoch to około 75zł
Kolega, ( mechanik-serwisuje moja toyke) jeżdzi mesiem beczką i je załozył. Nie wiem jakie miał wcześniej ale ostatnio jak mnie przewiózł to stwięrdziłem że świecą lepiej jak np.w mojej carince , porównywalnie z nowym samochodem. Dodam że odbłyski ma stare ale w dobrym stanie oraz , co najważniejsze moc tych zarówek jest taka sama jaka przewidział producent samochodu.
Posiadaczom starych toyek warto się chyba rozejrzeć....
  
 
obstawiam że mówisz o "Vision Plus" czy siakoś tak, czyli +50%?
prosie-my o jakieś szczegóły techniczne!
  
 
Wypytam dokładnie o jakie chodzi ale troche potrwa zanim poinformuję.
  
 
Czekamy na info.
  
 

Sam cos wloze jutro do starletki lepszego jakies philipsy +30 ale to nie sa te visiony plusy za nie dalem po 12,40 za sztuke tamte po 75zl sztuka. A faktycznie do tej porty to kiepsciutkie mialem swiatelka zobaczymy czy ta mala zmiana mi cos da. Ale tez czekam na info jak te lepsze sie sprawdzaja.
  
 
polecam OSRAM SILVERSTAR.... dla mnie bomba
  
 
po ile stoja ?
  
 
Zdobyłem opakowanie i:
Są to philips Silver Vision H4 12V 60/55W
Pisze jeszcze: blokada UV, bezpieczne dla reflektorów plastikowych.
Cena , akurat w tym sklepie: 85 zeta.
  
 
Wlozylem philipsy +30 i mala roznica, troszke lepiej swieca, chyba faktycznie to plus 30 i nic wiecej. W mojej starletce to praktycznie swiatel nie ma, jak jechalem wczoraj z kumplem to sie smialismy ze jak sie zamknie oczy i odpali krotkie lub dlugie to prawie nie widac roznicy po otwarciu oczu ciezko zgadnac co sie pali, co mi zatem zostaje , regeneracja lamp czy kupno jakis lepszych, lubie w nocy jezdzic a chce zby bylo bezpiecznie . CO radzicie, regenerowac, kupic nowe, kupic nowe lub uzywane jakies inne pasujace , czy inwestowac po 75zl w nowe super zarowki, ale co one dadza jak reflektory wyjechane....
  
 
ANKRA zaplacilem za 2szt SILVERSTARów 49,60zl + 18zl za postojówki XenonLook HELIOLITE
  
 
NoMysz, podreguluj lepiej na początek światła.. Jak ja to zrobiłem u siebie to byłem w szoku... Świecą daleko... Jak jeszcze wrzucę jakieś lepsze żaróweczki to już w ogóle będzie petarda...
  
 
No.... regulacja to podstawa-miej wzgląd przy ustawianiu na innych.
NoMysz a co możesz mieć ze swoimi swiatłami... jedynie odbłyski słabsze, prąd ten sam a kloszy chyba nie tuningowałeś?
Jak w twoim klosz zespolony z odbłyskiem to gorzej....
  
 

Swiatla mi ustawili w stacji diagnostycznej, potem wytarlem kurz z lamp heheh i wlozylem lepsze zarowki philipsy +30% i powiem wam ze jestem zadowolony

Jeszcze kupie sobie lepsze, takie co na bialo daja, bedzie fajnie wtedy
  
 
Jak by to delikatnie powiedzieć :

To jest juz trzeci wątek na temat świateł "SZUKAJ" już działa wiec może warto kontynować stary a nie zaczynać nowe. W drodze wyjątku zostawiam natepny bedzie blokowany.