"kręciołek wielicki" 7 grudnia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dostałem informacje na temat następnej imprezy

a więc tak następna impreza z cyklu "Kręciołek Wielicki", odbedzie się 7 grudnia, tym razem w Wieliczce, przy ul. Jedynaka. (na placu Kopalni Soli, "pod rampą"). Zapisy od 9.00, start od 10.00.


wpisowe 30zł
  
 
Czyli Łukaszku jak za dawnych czasów Myślę że wystartujemy
  
 
.....nadchodzeeeeee
,, ja tez bede
zacznijcie trenowac )

  
 
Drżyj Polo
  
 
drżyjcie wszyscy
  
 
Szykuje się zacięta rywalizacja w klasie
Jutro się dowiem czy wpadne bo zależy jak mi się zajęcia ułożą.
  
 
chłopaki mysle że nie zawiedziemy i pojawimy sie tam liczną grupą



PROSZE O PRZYKLEJENIE
  
 
No mnie nie będzie a taką miałem ochote wystartować, już nawet miałem pilota gotowego pokryć połowę wpisowego
  
 
tez bym wpadł ale reki nie mam opony lyse zbierznosc chu...wa jak zrobie to mysle wpasc narazie zycze milej zabawy
  
 
z czecia bym wpadl ale mnie w kraku nie ma

nie wiem czy to dobre miejsce no ale zaryzykuje otuz mam pytanko z innej beczki...

na ile klubowiczom jest znany plac prevar kolo huty w SKAWINIE??
jest to asfaltowy (idealnie asfaltowy) plac o wym 75x75m kapitalny na cwiczenia zloty itp. a poza tym dostepny bez niczego (mozna wjechac na niego w zimie z predkoscia 60 km/h i pociagnac na całą długosc boka - po prostu wyszalec sie i czegos sie nauczyc)
czy ktos bylby chetny wybrac sie kiedys w to miejsce??
jak snieg spadnie to dokladnie okresle termin i wrzuce posta kiedy jedziemy (jest juz pewne kilka autek)
  
 
no ja jak najbardziej!! slyszalem o tym placu duzo bardzo ciekawych opinii!! jest tylko jedno ale: musi byc zachowana przynajmniej minimalna dyscyplina - chyba kazdy z krk byl kiedys w zimie na lotnisku w czyzynach - widzialem tam nie raz smieszne rzeczy - a jak potem pomyslalem w domu to kurde slabo mi sie robilo. dlatego trza to zrobic z glowa. ale ja jak najbardziej na tak!!!! peeryt dawaj info jak tylko spadnie snieg
pozdro
  
 
spoko spoko zestaw ekipy tylnonapedowcow (i nie tylko) z F&F mysle zdola sie zebrac zanim pierwszy snieg (ktory mam nadzieje niebawem spadnie) stopnieje

poza tym czuje ze bedzie gora 10 autek tak ze o dyscypline nie trudno,
dla niekojarzacych prevar'a:
plac ma jedna najwieksza zalete (jest małopopularny i ciezko auto uszkodzic!!!!!!! jest przypas dla poczatkujacych, zawsze jak skawinke odwiedzam to tam jade "sprawdzic asfalt")
dobra, o prevarze koniec bo mnie organizatorzy kreciołkow wielickich zatluką bedzie snieg to pogadamy

  
 
prevar wypas placyk miałem okazje tam być i zobaczyć autka w akcji

mam trzy filmiki z malcem który wymiata na prevarze ale nie mam ich gdzie wrzucić
  
 
zastanawialem sie nad przyjazdem ale dzisiaj wybilem sobie to z glowy jak star skasowal mi przyd auta
  
 
Cytat:
2003-12-01 20:47:17, rabbit pisze:
zastanawialem sie nad przyjazdem ale dzisiaj wybilem sobie to z glowy jak star skasowal mi przyd auta



twoja wina ??
  
 
witam tez sie zjawie tylko dajcie znac jaka tam jest nawierzchnia ok dzieki pozdro
  
 
nawierzchnia to płyty betonowe ale w miare równo często na nawrotkach w celu uatrakcyjnienia imprezy sypią piasek
  
 
wielkie dzieki za wiadomosc. postaram sie jakies gumy zalatwic i jazda

acha mozna strtowac jedna fura : 2 osoby ??? jak wiecie cos na ten temat to odp

[ wiadomość edytowana przez: pulpit dnia 2003-12-03 10:40:12 ]
  
 
Cytat:
2003-12-03 10:38:27, Pulpit pisze:
acha mozna strtowac jedna fura : 2 osoby ??? jak wiecie cos na ten temat to odp



Chyba można, na poprzednim kręciołku dwóch gości jeździło poldkiem, ale może oni mieli jakieś przywileje bo ten polonez był w barwach Rako-Autotuning (organizator imprezy)
  
 
na pewno można... to dla nich dodatkowa kasa