Maluch z silnikiem 1,5 z kanta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie jakihś pomysl na nowa skrzynie ??
Wiec auto juz istnieje narazie u kolegi do jazdy po lesie.
Z tyłu jest jakgdyby paka przedłuzajaca auto o 20 cm.
W planie jest zrobienie kombi z niego.
Aktualnei prace twaja nad zrobieniem klatki odpowiednio wytrzymałej.
Narazie silnik jest klasycznie żeby łatwo zarejestrowac w przyszłosci mozliwe ze poprzecznie kolega go zrobił do sprintu na 400.

Problem polega w skrzynii - seria od 126 macie jakiś pomysł na skrzynie ??
Od czego by podpasiło bo przeniesienie napedu sprzegło skrzynia zostalo zrobione za pomocą sprzegła z tavrii ....
Chodzi głównie o niski koszt mozliwa jest przebudowa nadkoli pólosi itp .....
Co radzicie aha auto zaznaczam juz istnieje !!!!!!!!!!!!!! Wiec to nie żart.
  
 
nic nie mowiles ze bedziesz trawe jaral :>
znowu po katach buhasz :>
  
 
Oj barry barry.
Nic nie jarałem ( riche benzolu do pomki zeby zassac i pare piw a tak to nic ;p) Waldek wsadził to 1,5 do malca.
Jak zrobisz 2,0 to mówi ze moze odkupi od ciebie czesc twojego np glowice co tyle ją polerowałes ....
Wygląda to okropnie ale na streeta bedzie ok tylko mocne dystanse i szerokie laki ........
No i skrzynia bo ta wygląda jak pomyłka.
  
 
buehehehheehehehhee
  
 
Cytat:
2003-12-18 22:58:03, BARRY pisze:
nic nie mowiles ze bedziesz trawe jaral :>
znowu po katach buhasz :>




hahahahaha dobre moze jakioes fotki tego stwora bo z opisu to skojazyl mi sie takitraktorek z czescia nadwozia malana gdzies na forum juz kierdys byla fotka czegos takiego
  
 
Fotki porobie w sobote .
Kumpel mieszka w lesie - a w malcu nie mam zimówek więc poczekam na poldka od starego.
Wyglada to narazie fatalnie bo wygląda to bardzo dziwnie.
Ale jak przedłuzy auto tak jak mówie tj coś w stylu kombi w niemczech powienine byc wypasik .......
  
 
Cytat:
2003-12-18 22:58:03, BARRY pisze:
nic nie mowiles ze bedziesz trawe jaral :>
znowu po katach buhasz :>


hahahaha, CZUCZU zapodaj jakies fotki, jak to wogole jest rozwiazane??, pomimo tego "ze jest fatalnie bo wyglada bardzo dziwnie"
pozdr.
  
 
to moze byc ciekawy pojzad, czekam z niecierpliwoscia na zdjecia a ta pozatym to wielkie brawa dla konstruktora tego pojazdu
  
 
  
 
Za jakies 2 godziny konstruktor bhędzie umnie - ustawia mi zapłon i dokreca pare srubek.
Fotki jak sie uda porobie jutro - pozycze od siostry cyfrówke - do lasu juz sie da pojechac bo snieg stopniał
Akurat jak auto zrobiłem
  
 
Cytat:
2003-12-19 15:03:17, CZUCZU pisze:
Za jakies 2 godziny konstruktor bhędzie umnie - ustawia mi zapłon i dokreca pare srubek.
Fotki jak sie uda porobie jutro - pozycze od siostry cyfrówke - do lasu juz sie da pojechac bo snieg stopniał
Akurat jak auto zrobiłem



taki urok naszego klimatu ale spoko Czuczu napewno sie jeszcze pogoda poprawi
  
 
Na wstepie powiedz mu ze go pol polski zbrechtalo :>
Mowilem mu juz ze jak zrobi to bedzie to kawal roboty odwalone
chociaz taki silnik w kaszlu jest nie przyszlosciowy ;>CEnie kazdego kto odwali taka rzezbe chociaz zobaczymy czy to nie bedzie na sztuke zrobione:>

Juz sie z Waldkiem dogadales :> szybko zdania zmieniasz :>
  
 
Najprawdopodobniej przejdzie pomysł van.
Coś jak ten z niemeic tyle że dłuższy o 20 cm !!


ps. Barry którego kanta holowałeś ??
  
 
kolegi z klubu fso
  
 
Czuczu,było juz coś takiego w histori.
W '84 roku niejaki Krzysztof Szyjkowski z Gorzowa miał do wyścigów płaskich malca z A grupowym Polonezem umieszczonym centralnie, napęd przenosiła skrzynia od Daci.
Pozdrawiam
  
 
Jezeli to auto istnieje ...to moze skrzynia z audi 80??
  
 
Barry zna Wladka.
I wie ze jedyny swir ktory to mógł zrobic to własnie on ......

A co do tej skrzyni z audi to czytałem w archiwum i macie rózne zdania na ten temat - jest zbyt przereklamowana.


Siostra obiecała że jutro przywiezie mi aparat wiec jak sie uda jutro beda fotki - nie obiecuje !!!! aha mam nowy serwer 100 mb dla mnie wiec troche fotek zawsze sie umiesci ....


  
 
Cytat:
2003-12-19 20:29:20, Mruk pisze:
Czuczu,było juz coś takiego w histori.
W '84 roku niejaki Krzysztof Szyjkowski z Gorzowa miał do wyścigów płaskich malca z A grupowym Polonezem umieszczonym centralnie, napęd przenosiła skrzynia od Daci.
Pozdrawiam



znajomy mechanik robil wlasnie w tym czasie u szyjkowskeigo cos kiedys wspominal ze wsadzali silnik od poldka do malca popytam go dokladnie co i jak tam bylo
  
 
Auto na 400.
Krótkie biegi 1,2,3, długa 4ka w trakcie realizacji.
a oto obiecane foto.
Fotki waldka

Bedzie z tego zrobione kombi
  
 
Ja napisałem na GG: STRAsznyyy... he he i ten napis na dzwiach garazowych . Ciekawy jestem jak to jezdzi