Melec klasyk-ktory to moze byc rok??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!
Mam na oku malca ktorego wlascicielem jest dziadek, jeszcze w ubieglym roku nim jezdzil w tym go nie widzialem. Stoi sobie w garazu. Jest to orginal, dziadek go ma od nowosci. No i wlasnie mam pytanie ktory to moze byc rok?? Malec wyglada po krotce tak:
-ma z przodu znaczek taki prostokatny(w pionie) na srodku ,,Polski Fiat", o ile sie nie myle lusterka chromowane, felgi sa na stary rozstaw srub te takie wypukle, zderzaki oczywiscie chrom.
Autko nie jest jakies zapuszczone ale lakier jest troszeczke wyblakly(co sie dziwic). No i ile mozna by dac za takiego malca??
Pozdrawiam
  
 
jest to zapewne maluszek wyprodukowany przed lipcem 1977 roku, bo wtedy nastapila "modernizacja" kaszla i miedzyinnymi zmieniono znaczek na pasie przednim.
  
 
Do 2 tys złotych warto !!!!!
Ale sprawdż hample - stan wachaczy w nim , i silnik zwłasczza kompresje bo dziadek moze jeździc na oleju zmienionym 10 lat temu ....
Ale warto !!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Jeśli ma licznik do 130, korytko zamiast włączików na desce, to jest to wspaniały pierwszy model:
  
 
Jesli masz kase to sie opłaca tak jak napisał Czuczu, też chcialem kupic takiego klasyka tylko u mnie nikt takiego cacka niechce sprzedac
  
 
nio ja za swojego dalem dwa kola - ale wiedzialem od kogo biore- jeden wlasciciel - starszy pan - maler mial od nowosci nastukane 60 tys km, blacharka ideal - oryginalna , lakierek przepolerowalem i jest piekny - nic z nim nie bylo robione - zreszta mozecie sprawdzic w profilu