Ile warto dac za.. ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Takie felgi 15"
Są z oponami ..
2 x Barum Bravuris 195/55
2 x Continental .... 195/55
  
 
Jeśli opony są w dobrym stanie to nawet 1500 mozna by dać.....
Bardzo ładne felaski
  
 
JACO... zakladam ze opony na tych felgach sa na 2 sezony...
Przy mojej jezdzie na 1
  
 
10 zeta moge dac
  
 
RICO... musisz ?
to powazny temat waza sie losy mojego ES
  
 
Ja uwazam ze za te fele z oponami nie wiecej jak 1000zl
  
 
Cytat:
to powazny temat waza sie losy mojego ES



To fakt. Bez kółek to gorzej niż bez silnika - ni cholery nie pojedzie, ale też z górki nie będzie się staczał
  
 
Cytat:
2004-02-06 13:44:54, Bartek1112 pisze:
Ja uwazam ze za te fele z oponami nie wiecej jak 1000zl



eeee coś mi się to nie widzi ,zeby ktos popchnoł te fele z oponami za [edit wcześniej było 1500zł. - sory pomyliłem się] 1000 zł.
Za tysiąc to na allegro trudno znaleźć 15'' bez opon, a co dopiero z firmowymi oponami...


[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2004-02-06 14:21:32 ]
  
 
Ja dał bym za nie z 500 zł i nie więcej , a dla czego?
Bo np gościu sprzedaje coś takiego za taką cene:
Zobacz nie są to do esperka ale jaka cena
a oponk i tak bedziesz musiał kupić do tych felg co ty chcesz kupić.

Są lepsze okazje.
aha a właściwie to za ile możesz je kupić???
  
 
Cytat:
2004-02-06 14:18:47, bil69 pisze:
Ja dał bym za nie z 500 zł i nie więcej


Są lepsze okazje.
aha a właściwie to za ile możesz je kupić???




no juz nie przesadzajmy...100zł kosztuje kołpak oryginalny do VW w saloniea Ty dalbys 500 pln za te kola z oponami
  
 
Cytat:
2004-02-06 14:18:47, bil69 pisze:
Ja dał bym za nie z 500 zł i nie więcej , a dla czego?
Bo np gościu sprzedaje coś takiego za taką cene:
Zobacz nie są to do esperka ale jaka cena
a oponk i tak bedziesz musiał kupić do tych felg co ty chcesz kupić.

Są lepsze okazje.
aha a właściwie to za ile możesz je kupić???




a cztery nowe opony Dębica Furio kosztują coś ok. 700 - 800 zł.
Coś Ci powiem - za 500 zł. to można kupić dwa (nienajlepsze koła rowerowe) z kiepskimi oponami
  
 
Tak z oponami.
aha kołpak kosztuje 100 nowy a używane kupisz za 50 zł komplet
poza tym te opony na tych felach jak widać są prawie łyse
oblecisz na nich może dwa miechy a potem co ?
musisz kupić nowe a cena za jedna opone to od 180 -400
  
 
Przede wszystkim... zdjecie bylo robione z bliska.. nie wiecej jak 50-60 cm.. wiec nie widac stanu opon a jedynie ich rant.. zreszta swiadczy o tym sam widok felgi.. widac dokladnie na calym obwodzie rant wewnetrzny co jest poprostu zwykla perspektywa...

500 PLN.. to smieszna cena... za najgorsza opone z tego rozmiaru (nawet taka na jeden sezon ) trzeba zaplacic 50 PLN... razem 200.
Zostaje 300pln na felgi... mysle ze troche przesadziles...
  
 
serio mowie 1000zl new iecej a opon z felgami 15 calowych za ta cene mozna sporo zlalesc u uwazam ze ladniejsze ksztalty
  
 
Key Jey! Spokojnie się z tym prześpij!! /czasem pomaga! /.
Za nową, niezłą felgę 15” /Np. DOTZ „IMOLA” w promocji/ trzeba dać TYLKO ok.270zł!+nowa oponka 195/50 15 od 150zł/szt. /np.„Brawuris”/....Skoro za ok1,7 tys możesz mieć absolutnie NEW komplecik kółek to głupotą wg mnie byłoby rzucać się na coś takiego z fotki za 1.5 tys!!!
Ale jak zawsze...”palenie albo zdrowie?”-WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE !!
  
 
Jaco i KeyJey Wy to chyba chcecie sprzedać te felgi a nie kupić, przynajmniej takich uzywacie argumentów.
Wiadomo, że sprzedajacy ma interes w tym by pchnąc towar jak za najwyzsza cenę a kupujacy wiadomo...
Tak już się porobiło na tym swiecie, że rzeczy uzywane nie sa zbyt duzo warte i każdy kupujacy nowość musi liczyc sie z tym ze za drzwiami sklepu straci na tym wiele. Zyskuje natomiast gwarancje, jakąs tam pewnośc pochodzenia produktu i spokój sumienia, że podczas jazdy takie kółko mu nie odpadnie. Za to wszystko godzi się zapłacić wiecej w sklepie. Co do rzeczy uzywanych no to wiadomo, warte sa tyle ile ktoś chce za nie dać, a rzeczą sprzedajacego jest czy sprzeda za tyle czy nie, a wiec trochę wiecej niz cena materiału z którego felgi zostały zrobione. Na tej zasadzie działa już cały Zachód i pojęło to kilku cwanych polskich handlarzy, którzy kupuja w Niemczech felgi uzywane wraz z oponami za 50 euro przywoża do Polski i sprzedając na giełdach lub allegro licza na łatwy zysk. Wiec spokojnie warto czekac na realną cenę, bo oni własnie liczą, że "przyjdzie głupi i kupi", a wiadomo nie od dziś, że na ludzkiej pasji, także tej motoryzacyjnej, mozna duzo zarobić, a jaki jest faktyczny popyt to widać po allegro, gdzie sfinalizowanych aukcji jest ostatnio jak na lekarstwo.
  
 
Ja to w ogole nie wiem kto Wam powiedzial ze te fele maja kosztowac 1500PLN
Te fele sprzedaje moj kolega.. kupic chce ja.. cena dla mnie to 200 za kolo.
  
 
Jezeli 200zl za kolo to bierz i niema o gadac
  
 
Po stanie rantu felgi ze zdjecia wnioskuje, ze nie warto ich kupowac za jakakolwiek cene... tak obita jest na bank krzywa. A krzywa fela warta jest 0zl...

Po drugie beznadziejne te kolka... wizualnie...