Warczaca nagrzewnica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mial ktos problemy z nagrzewnica typu takiego ze wydawala ona z siebie calkiem donosny swist ? Jak tak to co jest nie tak ? Moze to lozysko przy wiatraku....?
  
 
Witam.Jezeli ten świst pojawia sie w momencie właczenia dmuchawy to sprawdź czy nie masz przy wiatraku np. sychych liści. U mnie w samarce tak było parę razy.Pozdrawiam
  
 
mozna przesmarowac, ale ja bym zaczal od czyszczenia nadmchow i wiatraka, bo: jak pisze MarekTL - liscie i inne. Ja mialem kilka much i motylkow innego typu
  
 
Ja tak mam jak wiatrak wymieniłem jak jest zimno to wyje i piszczy potem jest ok
  
 
Witam.Ja takie objawy miałem poprzedniej zimy Gdy wymieniałem zawór nagrzewnicy z powodu przecieków,wyciągnąłem silnik dmuchawy i przesmarowałem
tulejki,ale nie na długo to pomogło.W lecie natomiast dmuchawa
pracowała bez zarzutu.
  
 
Witam , nie chodzi tyle o silnik co sam wiatrak, czasem zdarzy się pęknie i wtedy ociera o obudowę, kiedy robi się zimno, zmiaana temperatur powoduje wypaczanie się obudowy, (zimno- potem działa nagrzewnica, róznice temp po kilkadziesiąt stopni)
albo trzeba wymienic wiatrak to sprawa kilku złotych, albo trzeba zobaczyć gdzie ociera się o obudowę i równo podciąć troche skrzydełka wiatraka
  
 
cos ciekawego: KLIK
  
 
Napisze mi ktos jak dobrac sie do silnika nagrzewnicy w 2107?
Bo co go wlacze to wali mi bezpiecznik a jak w starej Ladzie probowalem go wyjac to polamalem wszystkie plastiki
 
 
mam dokladnie taki sam problem, jak sie nagrzeje to jest wszystko ok!