Oponki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Kupilem sobie nowe oponki
Dębica Furio 195/60 R14
Wraz z założeniem, wyważeniem i nowymi wentylkami (chromowanymi0 zapłaciłem równo 1000 PLN... nie wiem czy to drogo czy nie.. ten rozmiar opony jest ciezki do uzyskania... niby są opony ale ich nie ma nawet w hurtowniach

Ogólnie lepiej sie teraz prowadzi.. nie wiem jak z resztą...
Zrobiłem dopiero 10km na oponach

P.S To nie Prima Aprillis... niestety musialem kupic Dębice
  
 
Hmm.. A ja kupilem na przod Klebery używki.
Bieżnik jakieś 7mm i do tego nigdy nie łatane. Cena 55zl /szt.

Zimowki mam tez uzywki (Dunlop WinterSport, tez jakies 7 mm) i bez zlosliwosci powiem ze wole niz nowe z Debicy...
Mam awersje do Dębicy i mimo dobrych kontaktów zawodowych z firmą zarzekłem sie że nie kupie i już... bo syf! (w przeszłości osobiście wyrzuciłem do kosza 4 szt VIVO w których po kolei strzelał kord)

Jesli ktos pozwala sobie na kompromis w postaci uzywanych opon to niech nie daje sie namówic na bieżnikowane. 2 lata gwarancji, ale skład mieszanki ma zapewnić przede wszystkim możliwość wyjęcia opony z formy...
  
 
a mi dzis przyszly 4 opony firmy Pirelli 15" 195/50 - stan techniczny idealny 6mm bieznika. Indeks predkosci do 240km/h i za komplet zaplacilem 400zl . Ale warto bylo
  
 
ja dopiero dzis zmienilem na letnie opony, ale wulkanizator powiedzial ze one sa na ok 10 tys km i smietnik...tez bee sie rozgladal niedlugo za oponami, albo uzywanymi aluskami na oponach...ale juz 15stki

  
 
Oj stary masz dostęp do internetu a żeś wywaliłw niepotrzebnie 200zł więcej... że nie wspomnę o tańszych oponach które można kupić już i za 190zł (Barum - który jednak jest lepszy od Dębic)
I nigdzie nie musiałbyś jeździć, przywieżli by Ci do domu i podziękowali za zakup.....

Jak opony to tylko www.baloon.com.pl!!!!!!!!!!


Cytat:
2004-04-01 20:27:57, KeyJey pisze:
Witam

Kupilem sobie nowe oponki
Dębica Furio 195/60 R14
Wraz z założeniem, wyważeniem i nowymi wentylkami (chromowanymi0 zapłaciłem równo 1000 PLN... nie wiem czy to drogo czy nie..

  
 
Cytat:
2004-04-01 20:27:57, KeyJey pisze:
Witam

Kupilem sobie nowe oponki
Dębica Furio 195/60 R14
Wraz z założeniem, wyważeniem i nowymi wentylkami (chromowanymi0 zapłaciłem równo 1000 PLN... nie wiem czy to drogo czy nie.. ten rozmiar opony jest ciezki do uzyskania... niby są opony ale ich nie ma nawet w hurtowniach

Ogólnie lepiej sie teraz prowadzi.. nie wiem jak z resztą...
Zrobiłem dopiero 10km na oponach

P.S To nie Prima Aprillis... niestety musialem kupic Dębice

Jak dla mnie to drogo na maksa ! Ja przedwczoraj kupiłem nówki Good Year Hydragrip 185/65 R14 4szt. za 1020
Poprzednio też jeździłem na tych oponach D. Furio i nigdy już nie założe na lato żżadnej Dębicy. Te opony to jest coś strasznego!
I tol za jaką kasę jeszcze...



P.S. jak ktoś chce tanio opony to piszcie. Dam namiary
  
 
Albo zakład oponiarski w mojej okolicy. Średnio 5-10% taniej niż w internecie, a w cenie jeszcze montaż i wyważenie.
  
 
185/65/R14 i 195/50/R15 sa tansze od 195/60 R14

Np Dunlop SP 01 195/50/R15 kosztuja 215 PLN ...
za to 195/60/R14 bagatela 290 PLN

Wszystko rozchodzi sie o rozmiar.. gdybym byl w stanie kupic fele 15" to nie zastanawial bym sie nad oponami...

Barum Bravuris w 195/60/R14 jest do dostanie tylko po miesiecznym czekaniu...
  
 
Cytat:
Barum Bravuris w 195/60/R14 jest do dostanie tylko po miesiecznym czekaniu...



Zadupie ta Warszawa
  
 
Cytat:
2004-04-02 07:32:21, KeyJey pisze:

Barum Bravuris w 195/60/R14 jest do dostanie tylko po miesiecznym czekaniu...




Jak zamówisz w necie to masz następnego dnia...... Piotrek załamałes mnie ta akcją..
  
 
Cytat:
Hmm.. A ja kupilem na przod Klebery używki.
Bieżnik jakieś 7mm i do tego nigdy nie łatane. Cena 55zl /szt.



Janow gdzie można kupić takie oponki i za taką cenę w grodzie Kraka
U mnie tylne opony już prawie zaczynają świecić łysiną, a na nowe, to na razie mnie nie stać , dlatego chętnie bym kupił jakieś dobre używki.
  
 
Maciek a Ty myslisz ze gdzie ja zamawialem ??

W zadnym zakladzie w ogole nie mieli takich opon...
  
 
Cytat:
2004-04-02 08:24:32, tommi-j pisze:

Janow gdzie można kupić takie oponki i za taką cenę w grodzie Kraka
U mnie tylne opony już prawie zaczynają świecić łysiną, a na nowe, to na razie mnie nie stać , dlatego chętnie bym kupił jakieś dobre używki.



tommi:
Kupiłem w Wieliczce, w serwisie koło wyjazdu z Wieliczki na 4 w strone Krakowa. Patrzyłem wcześniej u innego (tez w Wieliczce) ale nie mieli nic ładnego. Zimówki natomiast kupowałem na Walewskiego w Bronowicach. tel 636 61 36. Dzwonilem i tez akurat nie mieli, ale co tydzien woza z Reichu. Zadzwon i zapytaj. Jak nie znajdziesz to moge podjechac tam gdzie kupilem i zapytac czy maja, ewentualnie wziac nr tel.
  
 
osobiście do Debicy nie mam wielkich zastrzeżeń.
Te które wybrałeś nie są napewno ostatnie. z brawurisami ciężko je porównac bo moim zdaniem nie ma widocznych różnic.
Sam mam brawurisy i puki były nowsiejsze to się zgodzę -Ok, ole w miarę zużycia upadają radykalnie = za bardzo niżby to wychodziło ze zużycia (szczególnie na mokrym).
Teraz myślę o fuldzie. ("miszelę" czegoś takie drogie)
  
 
Co do Furio to ważna jest lokalizacja produkcji.

Było kiedyś na forum.

Węgierskie do d... A Hiszpańskie (chyba) dobre