Potrzebuję wszelkiej dokumentacji do silnik 1,8 Fiat Argenta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Potrzebuję wszelkiej dokumentacji do silnik 1,8 Fiat Argenta/132, wszelkich danych i dokumentacji, zdjęć wszystkiego co ewentualnie mogłoby mi pomóc w składaniu mojego silnika, zgóry wielkie dzięki jeżeli udałoby mi się cokolwiek zdobyc u was oczywiście opisał bym swoje perypetie z owym silnikiem i remontem owego silnika!!! Mam jeszcze do zaoferowania całą budę od Fiata Argenty za niewielkie pieniądz, z papierami oczywiście może ktokolwiek byłby zainteresowany z góry dzięki za pomoc!!! Pozdrawiam Lukes1.
  
 
fiat 132 1800{ nie bylo argenty 1800}
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=38555

fiat 132 1800 wzmocniony
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=40238



tu masz dane silnikow...
  
 
To jazne że nie było Argenty z silnikiem 1800 ale w takim razie albo w/w koleś ma budę Fiata 132 do opchnięcia, albo miał nieorginalny silnik w Argencie, albo to silnik 1600 lub 2000 ???


Ciekawe jak to jest, bo jeżeli to Argenta to kilak częsci by mis ię z niej przydało
  
 
Jest to Argenta z silnikiem od 132 1,8 jezeli potrzebujesz czegokolwiek do argent pisz śmiało!!! Napewno się dogadamy!!!
  
 
Cytat:
2003-12-23 14:11:24, Lukes1 pisze:
Jest to Argenta z silnikiem od 132 1,8 jezeli potrzebujesz czegokolwiek do argent pisz śmiało!!! Napewno się dogadamy!!!



JKa potrzebuje maske, tylko jak to z lublina dowiezc....
  
 
Cytat:
2003-12-23 19:06:10, kosa131 pisze:
Cytat:
2003-12-23 14:11:24, Lukes1 pisze:
Jest to Argenta z silnikiem od 132 1,8 jezeli potrzebujesz czegokolwiek do argent pisz śmiało!!! Napewno się dogadamy!!!



JKa potrzebuje maske, tylko jak to z lublina dowiezc....


Kawałek jest... Może po skosie?
  
 
To jak panowie znajdzie się jakaś porada dla mnie na tym forum???
  
 
Cytat:
2003-12-24 09:33:34, Lukes1 pisze:
To jak panowie znajdzie się jakaś porada dla mnie na tym forum???



Nie mam jak zrobic skanow. Poszukaj na stronie fsoak. Moze uda mi sie jednak jakos poskanowac moje materialy. Jakbys mial jakies konkretne pytania to pisz- postaram sie odpowiedziec, ale calej dokumantacji nie chce mi sie przepisywac
  
 
Ponawiam swoją prośbę bo do tej pory żadnych pomocy nie dostałem!!!