Omega B kilka problemów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witajcie


kupiłem niedawno Omegę B '95 Caravan wersja Limited ( czyli chyba CDX w Polsce ) , w zasadzie bezwypadkowa ,cos tam sie kiedyś działo tylnimi lewymi drzwiami .Silnik 2.5 v6 automat xenon ,gaz SGI Tartarini ,wyposazenie - w zasadzie full bez skory ( zwykla klima )
Mam kilka problemow -
z gazem - pali 25 litrow ,we wtorek jade wyregulowac do serwisu Tartarini.

Ma ktos namiar na czesci do Omegi ? - potrzebuje lewy halogen oraz tą kratkę która jest zaraz obok oraz cały układ wydechowy - bez kolektorów (najlepiej oryginalny ale może też być jakiś sportowy

Jak wyczyścic silniczek krokowy i gdzie go wogole szukać ? Bo nierowno pracuje silnik ( 700-800 obr )


Ogólne wrażenia - jeździ się super ,bardzo wygodne duze komfortowe auto , w zakrety wchodzi jak po szynach ,wogole nie hamuje przed nimi , wioski przelatuje ok 140 km/h a czuje się jakbym jechał 60 .

Dzieki za wszelkie RE:


pozdrawiam
Radek
  
 
Cytat:

...wioski przelatuje ok 140 km/h....




Szybki...
I bez kompleksów...

Bez czegoś jeszcze???



[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2004-02-23 08:41:14 ]
  
 
Mam kratki montowane obok halogenów.
  
 
hehehe Prowo

Ty się nigdy nie zmienisz
  
 
Master:
wioski powiadasz ..... hmmmm

Prowo:
tzn. za wolno ?? (no tak foto5_z_profilu_Prowa )

  
 
Cytat:
Mam kilka problemow -
z gazem - pali 25 litrow


miałem podobny problem ale przy instalce II generacji - zdławiony był dolot powietrza na mikserach
  
 
Cytat:
ful wersja bez skóry(zwykła klima)


Kiedyś w giełdzie widziałem full wersje brak skóry i klimy
  
 
Komis..
Odstawłem swojego VW Golfa III na plac i w końcu wsiadłem do mojej O'Megi MV6 Automat to prawie wyjeb bramę wjazdową ,nigdy nie jeździłem automatem,wąsko było co prawda i te dwa pedały...Miną rok i nie zamienił bym automatu na zaden inny..
Pozdr...
ravba
  
 
powitać kolejnego Omesiarza!!!!!!!!! i to caravan!!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-02-24 19:48:38, ravba pisze:
Miną rok i nie zamienił bym automatu na zaden inny..



Taaa.... ja tez tak myslalem do czau az aftomat sie posypal. Teraz, z reczna skrzynia, wiem ile mocy aftomat mi zabieral. A poza tym aftomat jest super.... dla tych co juz sobie odpuscili efektywne uzywanie prawego pedalu.
  
 
Cytat:
Taaa.... ja tez tak myslalem do czau az aftomat sie posypal. Teraz, z reczna skrzynia, wiem ile mocy aftomat mi zabieral. A poza tym aftomat jest super.... dla tych co juz sobie odpuscili efektywne uzywanie prawego pedalu.


Ja też wole aftomat może i masz trochę racji ale jazda aftomatem w mieście jest dużo przyjemniejsza.
Ja po przejściu na manual tydzień czasu walczyłem z (bulem nogi)