Czy chcemy mieć białe tarcze zegarów???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kilka dni temu na allegro znalazłem kolesia który ma wiele tarczna zegarym, napisałem do niego na GG czy ma też do espero... powiedział, że nie ma, ale może zrobić to bez problemu tylko potrzebny jest skan zegarów... koszt tego bajeru to 65 zeta ale wraz z większą ilością chętnych cena odpowiednio maleje... co wy na to??? czy montaż tego niesie ze sobą ryzyko zepsucia budzików??? odpiszcie!!! czy ktoś z naszych klubowiczów ma skan zegarów???
  
 
Dominik chyba ma.

I napewno taniej to zrobił.
  
 
A może ktoś reflektuje na takie dla blondi
  
 
ano mam....koszt to kartka i troche tuszu...ale jak bedzie ladnie wygladac to moge kupic......ale z tego co widze to odzew bardzo maly
  
 
Co do zegarow...
Ja jestem w stanie zrobic Wam te zegary profesjonalnie... to nie jest duzy problem... ale... warunek jest jeden

Ja juz kiedys szukałem ale nie jestem w stanie znaleźć
Chodzi o znalezienie firmy ktora jest w stanie wydrukowac to co zrobie na dość grubej folii.

Jezeli dostane namiary na taka firme to przygotuje takie zegary ze Wam oczy wyjdą na wierzch

Poza tym... ma ktos dokladne skany ??
Ważne dla mnie są odległości co do milimetra...
  
 
KeyJey, bardzo możliwe, że dam Ci namiar na taką firmę.
Jeśli budziki będą efektownie się prezentować, to naturalnie jestem chetny na taką "operację"
  
 
no to juz juz podajemy adresy zegary beda zrobione i bedziemy cieszyli nimi oczy... prosze was zrobcie to...
  
 
Nie zapominajcie o tym ze zegary w espero są wklęsłe. W Mysłowicach ponoc mają na miejscu jutro tam jade i zapytam.
  
 
pytanie bylo czy chcemy?? ja np nie chce wg mnie nie pasuje to do espero..pasuje za to na WT
  
 
Ja też uważam ,że białe zegary nie pasują do Espero...
Pasują do Audi S3, MINI, Punto HGT i innych, ale nie do rodzinnej limuzyny
  
 
A ja pomijając walory edtetyczne pisał bym się na takowe zegarki... o ile były by dobrze wyonane. Musiał bym więc je najpierw zobaczyć.

Również uważam, że Espero to rodzinna limuzyna, ale jakoś irytują mnie czarne zegary na tle czarnej dechy, gdzie są zamontowane
  
 
podobnie jak speeder uwazam ze esperak nie ma takiego zaciecia sportowego jak wspomniane bryczki audi mini czy chociazby punciakHGT ale ladnie wykonane biale zegary wcale nie beda psuly wrecz dodadza smaczku wnetrzu esperaka... a nie spowoduja ze bedzie to wiejski tuning...
  
 
haha no prawda jest to ze w sumie gadamy jak slepi o kolorach..bo przeciez chyba jeszcze nikt nie widzial naprawde profesjonalnie zrobionych innych niz oryginalne tarcz zegarow w naszym samochodzie..bo oczywiscie o koreancach nie ma co mowic ich baile zegary to porazka conajmniej taka jak moja koncowka wydechu..hahah..wiec niewykluczone ze ladne biale zegary beda pasowac..ale ja powtarzam duzo chetniej bym zalozyl chromowane obwodki zegarow i podswietlenie wskazowek (ale obwodek nie da sie kupic a do wskazowek to sie niestety boje samemu rozebrac budziki)
  
 
Juz kiedys pisalem to odnosnie pwatku a bialych zebarach ale napisze to jeszcze raz, panowie do takiej limuzyny jak espero nie pasuja bialy tarcze nie lepiej, ladniej, taniej, mniej klopotliwiej zalatwic sobie srebrne chromowane obwodki na zegary, takie jakie sa w w samochodach typu mercedes itp. ?? Wedlug mnie to by o wiele bardziej do naszych bolidow pasowalo.
  
 
no dobra rico..powtorzyles to co ja napisalem..tez mam ochote na chromowane obwodki..tylko masz jakis konstruktywny pomysl?? ja zwego czasu korespondowalem z kolesiem z allegro ktory wycinal laserowo ze specjalnej blachy takie obwodki..ale u nas jest taki problem ze poszczegolne zegary sa od siebie oddalone o milimetr..a proponowana przez niego grubosc takiego pierscienia to 2mm..no i sa jeszcze nasze kontrolki..czy je rowniez otaczac obwodka..?? no i przede wszystkim..jak???
  
 
Ja tam bym wolal tylko 3 zegary, czemu mialby byc problem? Trzeba tylko załatwić jakies 3 zegary i oddać facetowi co tym sie zajmuje. No chyba ze kazdy esperak ma inna srednice zegarow
  
 
Widać na tym przykładzie, że o gustach nie powinno się dyskutować, ponieważ osobiście w życiu nie założył bym chromowanych obwódek zegarów do Esperaka

Podobne zdanie mam o chromowanych lusterkach w Audi serii S. Gdybym sobie takowe autko kiedykolwiek nabył, to chromowane lusterka pierwszego dnia zmieniam na lakierowane pod kolor nadwozia, gdyż wspomniane, wychromowane lusterka burzą mi cały obraz tego autka i wyglądają jak przeszczepione po wypadku
  
 
a ja bym chciał przyciemnić szybkę zegarów, tak by widać coś było dopiero po włączeniu świateł ( tak jak np. w Leksusie ).
Wiem że nie da się osiągnąć takiego efektu jak w/w samochodzie, ale fajnie by było ...
  
 
E no diakon twoje zyczenie jest nadzywczaj proste i tanie do wykonania weż kawałek foli do przyciemniania szyb ja bym tu się skłonił do najjaśniejszej i przyklej na szybke budzików proste jak budowa cepa.!!!!! nasz szybka jest tylko lukowana ale niema zadnych wklęsłości wiec niepowinno to stanowić najmniejszego kłopotu.!!!! tylko ja to tak widze że trzeba by mieć do tego podświetlone wskazówki to w takim wypadku byłby bajer FULLLLLLL.!!! no i tu sie moge zgodzić że pasowało by to do esperak.! Co do białych zegarów to wklęsłość naszych tarcz skutecznie stawia nas na z góry przegranej pozycji co do profesionalnego wykonania jedynym sensownym wyjściem moim skromnym zdaniem jest wymiana całych tarcz na białe a nie ich oklejanie ale nikt nam niezrobi całych odlewów białych specjalnie do espero i ty mamy juz bombke

Może bardziej warto pokombinowac w kierunku myśli diakona + podświetlone wskazówki + zmiana koloru podświetlenia blatu.!!!

czyli połacznie Diakon + Hanbas + Martyl i to było by coś etylowy elegancki wygląd budzików limuzyny a nie tandetne podrobianie rajdówek

Podkreślam to jest moja skromna opinia niekoniecznie musicie się zemną zgodzić......
  
 
Adminek... zegary w Espero nie musza byc wklesle...
Rozbieralem zegary i trzpien wskazowki jest na tyle dlugi ze mozna wyciagnac wskazowke o ten jeden mm czy dwa do gory i to nic nie przeszkodzi... poza tym wystarczy kupic wskazowki od Omegi (maja dluzsze mocowanie) i tez bedzie lux...