Czy ktoś chętny na lotkę do Starletki??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem w trakcie kombinowania lotki do Starletki. Jako podstawa do wykonania lotki/lotek jest lotka od Fiata Bravo. JEst ona za długa, czyli za bardzo wysunięta od klapy, wiec ma być skrócona tak by się upodobnić do lotki TTE, której produkcja została zaprzestana. Ma to wyglądać podobnie lub bardzo podobnie do takiej lotki:

Cena będzie oscylować wokół 200zł, jeśli lotek będzie wiecej to i cena może spaść, nie dużo, ale zawsze... I tak jest bardzo niska, znalazłem gościa od laminatu który jest bardzo tani. Zważywszy, że musi wykonać kopyto lotki od Bravo, potem przerobić je pod Starletkę uwzględniając moje widzimisię aby była podobna do TTE. To wychodzi 50zł drożej od np. lotki do Yarisa gdzie produkowane są taśmowo i kopyto jest robione na 100 czy więcej lotek...

Jeśli ktoś chciałby oryginał to jest w magazynie warszawskim jedyna pseudolotka do Starletki oryginalna. Nie można zamówić więcej bo produkcja została zakończona. Tak wygląda ta lotka:

Acha, zapomniałem dodać. Jej cena to 490zł netto.

Także, jeśli ktoś by był chętny do upiększenia swojej Starletki to proszę pisać... Jest czas do końca tygodnia na decyzję... Pozdrawiam Kamyk...
  
 
fajny gadżet i cena też przystępna
  
 
i limitowana wersja
taka okazja się szybko nie powtórzy...

Pozdrawiam!!
  
 
a przypasuje do starletki z '92 roku ???
  
 
Rados chyba nie pasuje bo tak na oko to Starletka nowszego typu jest węższa od naszych. Ale mogę się mylić.
  
 
Ech to do mojej tez nie bedzie pasowac
  
 
raczej do 92 mógłby być problem bo jest inna klapa i blachy inaczej wyprofilowane....A Mandes ?? Nie jesteś chętny?? Pisałeś kiedyś, że chciałbyś mieć lotkę...
  
 
Kamyk_ST, muszę przyznać że propozycja dosyć kusząca, ale jedno zasadnicze pytanie: Czy te 200 zł to obejmuje także malowanie lotki pod konkretny kolor?? i jak jest montowana ta lotka aha i jeszcze jedno czyja taka piękna czrna Starletka????
  
 
Ta czarna Starletka to Starletka Franka z Niemiec. Oczywiście koszt tej lotki jest bez malowania. Montaż wykonuje się na klej do szyb. To na pewno. Może będą jeszcze otwory na śruby montażowe, powiem Ci, że się na tym nie znam, a wykonywać to ma fachowiec, więc jemu pozostawiam takie sprawy... A decyzja co do lotki należy do Ciebie

Pozdro Kamyk

[ wiadomość edytowana przez: Kamyk_ST dnia 2004-02-18 19:09:42 ]