Nowa panda abarth

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na show w turynie wystawiona byla panda abarth ... czy ktos ma jakies dane o tej bryczce ??

zdjecia niebawem ....
  
 
Jedynie tyle, że silnik F.I.R.E. 1.4 16v o mocy podniesionej z 95 KM do 105 KM. Nic więcej.
  
 
Carlo się chyba w grobie przeraca -> Abarth z silnikiem Diesla (1.4 105KM). Na szczęście ma wyjść w 2005 roku jedyna słuszna wersja (bezynowa) Pandy z silnikiem 130-konnym

ma to wyglądać w wersji produkcyjnej tak:
foto1
foto2

  
 
ja czytalem ze to ma silnik 1300 i 102 hp
szukam informacji o zmianach w ukladzie jezdnym, hamulcowym itd oraz innych czesciach ktore byly (o ile byly) poddanych tuningowi ...

oklejone to beznadziejnie i te wielkie znaczki Abartha na slupkach ... ehhh ...













  
 
Coś Ci się poróżniczkowało, bo F.I.R.E. to silnik o zapłonie iskrowym (ZI) i taki miałem na myśli.
  
 
Cytat:
2004-02-23 13:13:57, schwepes pisze:
Carlo się chyba w grobie przeraca -> Abarth z silnikiem Diesla




byly juz abarthy w dieslu
  
 
Jak tylko zdobede jakies informacjena ten temat zaraz dam znac.
W koncu moja firma robi wiekszosc materialow prasowych dla Fiata
  
 
Cytat:
2004-02-23 13:16:24, Yaninnya pisze:
Coś Ci się poróżniczkowało, bo F.I.R.E. to silnik o zapłonie iskrowym (ZI) i taki miałem na myśli.


jest to 1.3 (nie 1.4 jak pisałem wyżej) Mulitijet czyli Diesel.. przynajmniej ja taką informację znalazłem na kilku serwisach.
  
 
Cytat:
2004-02-23 13:18:37, Abarth-GMR pisze:
Cytat:
2004-02-23 13:13:57, schwepes pisze:
Carlo się chyba w grobie przeraca -> Abarth z silnikiem Diesla




byly juz abarthy w dieslu



Ale wy macie problemy

a to że niby silnik diesela, albo że ch... oklejenia

Dla mnie to nie ma znaczenia - ważne żeby jeździł i był mój !!!
  
 
Mówice co chcecie ja sie ciesze !!!!!!!!!!!!!
Abarth - rajdowa legenda ........
A nie abarth - sport kołpaki ispoilery ..........

Liczy sie fakt - próba wybicia bo stilo to niewypał.....
Tylko sie cieszyc raz dwa zrobią wersje junior WRC 1600 Przeciażałe punto bedzie wyeliminowane ..
  
 
mi sie podoba panda ...choc nie jestem za plastikiem...

Konrad Rembisz // http://fiat127.glt.pl
  
 
calkiem fajna ta panda
  
 
Całkiem fajna Panda i do tego jeśli prawdą jest to że jest w dieslu to świetnie.Ostatni technologia tych silników poszła tak znacznie do przodu ze ten kto miał stycznośc z dieslem na nic innego go nei zamieni... Co prawda nigdy teraźniejszy Abarth nie będzie prawdziwym Abarthem ale swietnie że w ogóle coś rzeźbią
  
 
Sorki, ale powtarzasz sterotypy, które są oparte na błędnych założeniach. Porównuj turbodiesla z TURBObenzyną! zobaczymy, jak wtedy wypadnie porównanie.
A co do Pandy Abarth (nie Rally), to pierwsze informacje prasowe Fiata podawały, że silnik będzie F.I.R.E. 1.4 16v o mocy 105 KM. Nic o dieslu nie było mowy. Póżniej na różnych stronach internetowych pojawiły się informacje "z dobrze poinfiormowanego źródła" o 1.3 16v Turbo Commonrail, ale Fiat nigdzie tych "rewelacji" nie potwierdził.
A malowanie jest takie, jakie jest. Tak Fiat od pewnego czasu maluje swoje pokazowe auta rajdowe.
  
 
Wiadomo " to se ne wrati" trudno zeby do tej pandy wrzucili chromy, zderzaki z kłami i jakieś inne stylowe gadzety. Po pierwsze to ma fajnie jezdzic a dopiero po drugie wyglądac...
  
 
Hmm co do turbodiesla to sie mylisz....

Zobaczmy takie Mastersa ........ Zrób za 50 tys złotych nowe auto które zrobi 14ke na 400 metrów .....
On bierze taką ibize 110 i czaruje az wykreci miły efekt .......
Osobiscie wole turbo diesla - tylko problem ze stygnieciem i nei katowaniem na zimnym ....

a co do silnika pandy to spoko sie podkreci wysoko....
  
 
ja przepadam za ta nową pandą... juz od pol roku namawiam mame na to auto tylko ze teraz dom buduja rodzice i lipa z kasą...:/ jedenym w rodzinie autem jest moj malczan

Ale na przyszly rok wlasnie planowany jest zakup PANDY
postaram sie namowic mame na jak najmocniejszy silniczek...

aha... nie ma ktos zdjec 3 drzwiowej wersji nowej pandy? bo nadwozie prezentuje sie w tej wersji o niebo lepiej
  
 
Czuczu, poproszę KONKRETY...
  
 
Dla mnie ta panda to i tak paskudztwo Matiz made by Fiat Jezeli to bedzie miało max 9 sek. do 100km/h to wtedy zmienie nastawienie do tego samochodziku :] narazie to jest lipa (moim zdaniem)
  
 
Cytat:

Ale na przyszly rok wlasnie planowany jest zakup PANDY
postaram sie namowic mame na jak najmocniejszy silniczek...

aha... nie ma ktos zdjec 3 drzwiowej wersji nowej pandy? bo nadwozie prezentuje sie w tej wersji o niebo lepiej



silnik 1.2...60 KM to ten najmocniejszy, narazie

Z kąd Ci sie 3 drzwiowa panda w glowie urodzila?