126 Remoncik= budowa repliki!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mój kumpel ma maluszka rocznik 86 wersja Kjs i gdzies w kwietniu czeka nas mały remoncik blacharski w wpadlismy na szczwany plan zeby zrobic z tego replike(moze to duze slowo) potwork z OBR-u na przykład GRupy 2 !!!! Dlatego mam prozbe zbieram wszelkie zdiecia informacje zaznacze tu ze WRC kupuje reguralnie
Interesuje mnie terz maluszek PiotraSitkowskiego z Wawy!!!

No i jeszcze mam pytanko czy ktos ma dostep do takich oldskulowych Halogenów jakie były uzywane ??? bo nie wiem czy nowe wesemy dadzą odpowiedni efekt a bez porzadnej elektrowni sie nie bejdzie!!! Pozdrawiam
  
 
Witam!
Blady RS,te halogenki to Cibie Super Oskar 220 mm,w katalogu Sandlera po 63 EUR/szt.
Pozdrawiam
  
 
Co tu się dzieje Widzę że sporo osób zabrało się do budowania mocnych maluchów na seryjnym bloku.

Jeśli chodzi o halogeny to nie wiem gdzie można kupić ale muszę się pochwalić że dostałem 2 ogromne 200mm chromowane halogeny firmy Hella. Jak tylko będe miał możliwość pstryknięcia foty to je pokażę.

a to fotki które przewaliły się przez forum ostatnio:



i nowa fota


maluch 2 grupy niefabryczny


a jeśli chodzi o fotki tego malucha w barwach OBRu to musisz przeszukać porządnie galerię rajdy.hoga.pl
  
 
A czy odbłyśniki w halogenach mozna gdzieś regenerowac??? Ja mam wlasnie dwa halogeny Ciebie, takie jak OBR stosował, jeszcze rajdowki mojego ojac, tylko ze odblysnik jest skorodowany. A warto bylo by je ratowac bo z zewnatrz chrom jest igla!!!!
  
 
Cytat:
2004-02-28 10:29:40, Jesion128 pisze:
A czy odbłyśniki w halogenach mozna gdzieś regenerowac??? Ja mam wlasnie dwa halogeny Ciebie, takie jak OBR stosował, jeszcze rajdowki mojego ojac, tylko ze odblysnik jest skorodowany. A warto bylo by je ratowac bo z zewnatrz chrom jest igla!!!!



Mam taki sam problem, mam zelmoty, i własnie jeden odbłyśnik jest traficzny... tzn nie ma go
  
 
Cytat:
2004-02-28 10:29:40, Jesion128 pisze:
A czy odbłyśniki w halogenach mozna gdzieś regenerowac??? Ja mam wlasnie dwa halogeny Ciebie, takie jak OBR stosował, jeszcze rajdowki mojego ojac, tylko ze odblysnik jest skorodowany. A warto bylo by je ratowac bo z zewnatrz chrom jest igla!!!!



Mozna regenerowac. w szczecinie kosztuje to 60zl/sztuka. Najpredzej chyba beda cos o tym wiedziec w wieliczce (WESEM)
  
 
Cytat:
2004-02-28 08:25:14, Koniu pisze:
Co tu się dzieje Widzę że sporo osób zabrało się do budowania mocnych maluchów na seryjnym bloku.




Jeszcze wam pokażę :>
  
 
Dzieki Koniu !!1 aco do Rajdy.Hoga.pl to tam galeria zdaje sie konczy sie na 99 roku prosze ojakies blizsze ifo dzieki!!!
To nie ma co sie smiac chłopaki 126-stka to równiez jak wiele Fiatów Samochud z dusza i warto młodym pokazac ze kiedys był prawdziwy rajdowy potwór!!! a starszym przypomniec co nieco zeby lezka w oku sie zakreciła!!! jak pozbieram jakies unikatowe informacje to zbiore to wszystko w konkretny artykuł !!! pozdrawiam!