[rajd Lubelski] Monte Carlo w dalszym ciągu konkurtencyjne:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wyniki OSów 1-9
wyniki OSów 10-14
generalka
jak widać DF kręcił regularnie lepsze czasy niż Clio, Golfy, czasem udawało się objechać nawet Kadety z klasy A-7
  
 
na streetracing pisali że wymiatał niesamowicie :

Cytat:
dzisiaj na Rajdzie Lubelskim podobny sprzecik dal niezly popis. Byl to 125 monte carlo, ktory zakonczyl rajd na 11 miejscu przed golfami, astrami, ibizami i lancerem, natomiast na 11 osie byl 5, szesc sekund za lancerem Maciejewskiego i piec za Stecem Jak wiec widac potencjal te typy maja, trzeba je tylko umiec wykorzystac

  
 
Byłem, widziałem, kibicowaliśmy temu gościowi od Fiaciora. Zresztą cała masa ludzi miała niesamowitą radochę jak Fiacik zapinał tęgie boki na serpentynach.
Widowiskowa bestia. A kierowca z niesamowitym zacięciem. Każda przeciętna załoga na rajdzie ma swoich mechaników, a ten wyskakiwał z auta i od razu klucze w łapę i dawaj wykręcać termostat, przedmuchiwać sprężonym powietrzem, montować i ogień dalej.
Już niedługo będą fotki na www.rallygalleries.com

POLECAM
  
 
no no no, czyli jednak sie da!!! tam ma oryginalny silnik monte carlowski??? ten koles mnie utwierdzil w przekonaniu ze kant to jest auto rajdowe))
  
 
Cytat:
2004-03-14 16:20:25, goorek pisze:
no no no, czyli jednak sie da!!! tam ma oryginalny silnik monte carlowski??? ten koles mnie utwierdzil w przekonaniu ze kant to jest auto rajdowe))



Nie wiem jaki to silnik, bo zabardzo na fiatowskich sprzętach się nei znam. To coś było na pasku, i zdaje się dwa wałeczki tam były. Mam fotkę na dysku, ale nie mam gdzie wrzucić (moge na maila wysłać)
  
 
sędziowałem ten rajd więc fiacikowi jak i innym samochodom mogłem się troszke poprzyglądać,
fiat miał silnik 1,6 na dwóch wałkach ,
niestety stałem na PKC-u więc nie mogłem zobaczyć efektownych boków w wykonaniu fiata ,a le napewno wyglądały one ciekawie
  
 
Byłem na tym rajdzie i rozmawiałem z kolesiem. Rzeczywiscie ma silnik 1600dohc inc nie dłubany. Samochód jest opspawany, klatka wypuszczona na przednie i tylne nadkola. Ja pytałem sie głównie o zawias bo widac było że samochód swietnie sie trzyma. Amorki bilstein, z tyłu 4 pióra a z przodu sprężyny od żuka według własciciela "za miekkie".
  
 
a nie mówił nic o moście jakie ma przełożenie?? jak możecie to zapodajcie mi fotki na: mardf@wp.pl
dzięki
  
 
Witam!
Znam to auto i miałek okazję porozmawiać z właścicielem.Po za starymi amorkami, nie ma w tym aucie nic ze sportowych maneli. A co by było gdyby to auto było przygotowane, skoro w tym stanie Bełtowski na Felicji Kit Car ledwie się bronił?
Kochajmy te auta bo one potrafią się odwdzięczyć i jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa
  
 
Cytat:
2004-03-14 18:47:13, KLOCEK pisze:
sędziowałem ten rajd więc fiacikowi jak i innym samochodom mogłem się troszke poprzyglądać,
fiat miał silnik 1,6 na dwóch wałkach ,
niestety stałem na PKC-u więc nie mogłem zobaczyć efektownych boków w wykonaniu fiata ,a le napewno wyglądały one ciekawie



HEHE, koło twojej fury też kilka razy przechodziłem Bardzo ładniutka. A fotki powinny pojawić się w okolicach środy na www.rallygalleries.com twój fiacior również
  
 
A zawsze myślałem że właściciel tego Fiata 125 Monte Carlo jeździ rekreacyjnie w rajdach . A tutaj w przerwie przygotował samochód i naprawdę bardzo dobrze pojechał ! Oby więcej takich dobrych występów i jak najmniej usterek.

Może dzięki takim występom pojawi się wiecej wiekowych samochodów na naszych rajdowych trasach...


PS Ciekaw jestem czy jest zeszperowany

PS2 BartM zobacyzłem w profilu że masz rozpórkę. Jak to się sprawuje ?





[ wiadomość edytowana przez: koniu dnia 2004-03-14 23:11:14 ]
  
 
Cytat:
2004-03-14 23:10:06, Koniu pisze:

Może dzięki takim występom pojawi się wiecej wiekowych samochodów na naszych rajdowych trasach...



koniu no ja robie fure i ty robisz fure i juz tylko patrzec jak bedziemy w pierwszych piatkach na kreciolkach kr rally ))
spokojna twoja mac ))
pozdro)

a jak wlasnie z ta rozporka bart???
  
 
Kalamus też polubił Fiata . Więcej fotek na www.autoklub.pl

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
  
 
Cytat:
2004-03-14 23:55:39, goorek pisze:
koniu no ja robie fure i ty robisz fure i juz tylko patrzec jak bedziemy w pierwszych piatkach na kreciolkach kr rally ))
spokojna twoja mac ))
pozdro)

a jak wlasnie z ta rozporka bart???


no to się lepiej pospieszcie, bo jak na trasy wyjedzie były kant Czai to nie będzie żartów
  
 
Cytat:
2004-03-17 20:19:08, widynek pisze:

no to się lepiej pospieszcie, bo jak na trasy wyjedzie były kant Czai to nie będzie żartów



no i tu pojawi sie problem ) przeciez nie zawsze trzeba wygrywac ))
  
 
Witam!
Widynek, Ty nie strasz ludzi bo ten"Czajnika" kant to sam nie jeździ,najpierw trzeba go okiełznać,a ztym moga być problemy,oj mogą...
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-03-16 19:27:45, schwepes pisze:
Kalamus też polubił Fiata . Więcej fotek na www.autoklub.pl

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5




Na www.rallygalleries.com też już jest więcej fotek fiata I jeszcze kilka w tej galerii

Zapraszam
  
 
a ja dziśiaj oglądałęm na TVN TURBO ( program OES) relacje z rajdu
fiacik dzielnie sobie radził,
  
 
Cytat:
A kierowca z niesamowitym zacięciem. Każda przeciętna załoga na rajdzie ma swoich mechaników, a ten wyskakiwał z auta i od razu klucze w łapę i dawaj wykręcać termostat, przedmuchiwać sprężonym powietrzem, montować i ogień dalej.




to jest to co ja nazywam prawdziwym rajdem samochodowym.

mysle ze kiedys rajdy mialy to cos zego teraz brakuje.
mysle rownierz ze w rajdzie nie tylko licza sie zajete miejsca,wazna jest rywalizacja (co jest wspolbiezne) i klimat ktory tam panuje.

porownajcie sobie rajdy z dawnych lat z tymi wspolczesnymi.
osobiscie wspolczesne rajdy mnie nie ruszaja.
natomiast jak poogladam fotki z lat 60-70-80 -tych to az mi sie w oku łza kreci.


ps ładna replika Monte Carlo tylko czemu ma czarne szyby.
  
 
To czarne monte-carlo to moim zdaniem jakaś nieudana replika. Nie dość że MR w malowaniu Monte-Carlo. To jeszcze czarne szyby, czarny pasek zamiast niebieskiego..

foto silnika
myślałem na początku że górna obudowa filtra to pokrywka z garnka