Poduszki silnika w Carinie E

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam klubowiczów.
Mam problem z zakupem poduszek zawieszenia silnika w Carinie E 2.0 (3SFE). Konkretnie chodzi mi o tylną i przednią. Może ktoś wie, gdzie nabyć i ile mogą kosztować, jakieś porady? Pytałem już w kilku sklepach w Łodzi, w tym: 4Cars. Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam wszystkich.
  
 
NIe wiem jak w Carinie ale ja w Corolli wymienialem też przód i tył.

Poduszki kupiłem - jedną w JapanCars a drugą w innym sklepie w Bielsku. Problem był taki, że w sklepach wszyscy mówili, że muszę wiedzieć jak dana poduszka wygląda bo nie mają ich numerów katalogowych, tak więc ja wydrukowałem ze stron w necie zdjęcia poduszek i pokazałem mechanikowi, który określił mi które to. Potem poszedłem z wydrukami do sklepu i na tej podstawie kupiłem poduszki....

Koszt to za jedną 105 zł, a za drugą 95 zł.

Myślę, że u Ciebie będzie podobnie - zobacz jeszcze na motosklep.pl jakie są ceny.

Acha... dodam jeszcze że mam w aucie drgania i mechanik ostatnio stwierdził, że te nowe poduszki są twarde i to przez nie... czy to prawda nie wiem. W każdym razie w ASO powiedzieli mi, że cena poduszki to 400 zł (nie jestem na 100% pewny czy nie podali przypadkiem ceny za 2 poduchy bo różnica jest olbrzymia)

Za wymianę przodu i tylu płaciłem coś koło 100 zł - z tylną było sporo roboty - chyba cały wał mechanik rozkręcał.
  
 
Cytat:
2004-03-12 11:39:04, Pigletto pisze:
NIe wiem jak w Carinie ale ja w Corolli wymienialem też przód i tył.

..... Problem był taki, że w sklepach wszyscy mówili, że muszę wiedzieć jak dana poduszka wygląda bo nie mają ich numerów katalogowych, tak więc ja wydrukowałem ze stron w necie zdjęcia poduszek i pokazałem mechanikowi, który określił mi które to. Potem poszedłem z wydrukami do sklepu i na tej podstawie kupiłem poduszki....



...właśnie, w sklepach mają problem z rozpoznaniem tych poduszek i sami do końca nie wiedzą czy takie mają - więc pewnie sprzedawcy, aby uniknąć pomyłki z góry twierdzą, że nie ma.
Znalazłem na tej ruskiej stronie rysunek i pewnie będę musiał objechać sklepy
  
 
Co do rysunków/zdjęć to popatrz na motosklep.pl i na stronę firmy tedgum (nie pamietam adresu, musisz pogooglać) - tam są zdjęcia tych poduszek.

Zwróć jeszcze uwagę czy kupujesz sam wkład czy całość razem z metalową objemką. Ja na przyklad kupilem do przodu wkład a potem się okazało, że ten metal do którego się go wkłada jest u mnie do bani i musialem wymienieniać na kompletną poduszkę (różnica w cenie 10 zł więc chyba warto od razu wziąć komplet).

Jak ja kupowałem to też w sklepach nie było, ale wszędzie mówili że mogą sprowadzić "na jutro" no i jak się zdecydowałem to sprowadzili - może o to chodzi??