Antena w carince

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hello witam mam do użytkowników pytanie czy tez macie problemy z anteną w carince (choidz mi o nie najlepszy odbiór) i czy polecalibyscie montaż do carinki anteny na tyle samochodu koło klapy bagażnika (antena automatyczna wyjeżdzajaca np hirschmana i czy to poprawi jakos odbioru) ?
  
 
Hej.
Ja ze swoją nie mam zadnych problemów. Zazwyczaj nawet mam ja tylko do połowy wysuniętą.
Czy antena na tyle samochodu pomoże? Prawde mówiąc wątpie. Jeśli teraz Ci kiepsko odbiera to albo coś z radiem/kablem, słaby sygnał bo nadajnik daleko albo po prostu w takim terenie jeździsz gdzie jest dużo odbić i wtedy to chyba nic za bardzo nie pomoże.
Pozdrawiam
  
 
U mnie jest tak jak u Miska , antena odbiera bardzo dobrze nawet gdy jest wsunięta z 1/3 ze względu na troche stromy zjazd do garażu i drzwi podwieszane.
Antena podobno nie jest oryginalna.
  
 
Powiem więcej, moja w mieście odbiera bezproblemowo na schowanej antenie W przypadku słabszych stacji pomaga wyciągnięcie do 1/3 długości.
Całą antenę wyciągam tylko czasami jak jadę w trasę gdzie nie wiem co i jak z sygnałem.
Pozdro.
  
 
Podzielam opinię kolegów 1/3 odbiera super.
Niestety moje jak ostatnio szybko wracałem z nad morza pogieła się i jest w pozycji równoległej do dachu.
  
 
Ta antenka wyciągnita na całą długość to jak u dżejmsa Bonda ,ja tam nie słucham wogule radia no ale jest i gra
  
 
Cytat:
2004-03-20 21:13:36, bisua pisze:
hello witam mam do użytkowników pytanie czy tez macie problemy z anteną w carince (choidz mi o nie najlepszy odbiór) i czy polecalibyscie montaż do carinki anteny na tyle samochodu ...



Pewnie masz problem z instalacją pomiędzy anteną i radiem.
Zmiana miejsca nic nie pomoże, chyba że pociągniesz nowy przewód, który nie będzie skopany tak jak obecny.
W mieście antena nie jest potrzebna.
  
 
Sprawdz przewód, może jest gdzieś uszkodzony. W mieście powinno odbierać nawet bez anteny. Możliwe ze masz słae radio i w tedy też bedzie traciło zasieg. Można wtedy pokombinować nad zamontowaniem wzmacniacza antenowego.
  
 
Thanx all za rady wniosek do modów mysle ze mozna zamknąc watek
  
 
hello słuchajcie przygięłem antenke tak ze teraz idzie równo z dachem tak w odległosci 10 cm od krawędzi i nie dość że lepiej wyglada bo już tak nie sterczy jak pożal sie boże to do tego zaczełą dobrze odbierać a i mam pytanie do Cariny GTI jaką ma antenke bo widziałam na fotach ze skarbimierza że jest ona zamocowana koło kufra