Czy istnieja kit-cary na bazie 125?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakiekolwiek. Roadstery, buggy, czy cos w tym stylu.
A moze ktos juz skladal cos takiego?
  
 
kiedyś widziałm roadstera na zawieszeniu i całej mechanice DFa zwałe się chyba Nestor, a robiony był podobno w katowicach.
  
 
sam nie widziałem ale podobmo jakiś czas temu był na allegro na podzespołach DF'a - replika kobry, a jakas firma sprzedaje gotowe zestawy do złozenia, 10 000zł, mój wychowca coś ostatnio o tym wspominał że ma ochote coś takiego kupić, ale namiarów nie mam.
  
 
chyba grzesiek o tym samym mówimy
  
 
Nestor - robiony na bazie DFa, z racji kosztow. jest firma w Polsce ktora to sprzedaje. JAK s.c sie firma nazywa.
Tu masz adres www :
Jak
drogie to moze jest, ale prezentuje sie miodzio.
pozdrawiam.
  
 
Fakt dosc drogie to
Znalazlem tansze oferty firm produkujacych nadwozia buggy do garbusow. Trzebaby tylko przemyslec co z chlodnica i innym dziadostwem, bo rame i tak trzeba spawac nowa. A silniczek fiatowski jednak duzo zwawszy, niz z garbusika
Bede musial podzwonic i zorientowac sie co i jak.
Bo chcialbym cos takiego zlozyc przed latem i nie wiem, czy lepiej szukac jakiegos garbusa dawcy, czy rozlozyc fiacika.

[ wiadomość edytowana przez: koorczak dnia 2005-02-20 13:48:32 ]
  
 
hmm zalezy pewnie od budzetu. Tutaj masz stronke chyba najwieksza w Polsce, mozna pomyszkowac, poszukac. zawsze to cos :
klik
wydaje mi sie taniej buggy zrobic, a moze jakies trike bike ? z silnikiem od garba wyglada nieziemsko. z innych kitcarow - moze szayowoz ? wiem ze to nie to samo ale na start cos dobrego niektorzy rejestruja tzw Dziki do smigania po ulicy