Jak wybrać odpowiedni kubeł???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Wiem, że są różne wymiary foteli kubełkowych np. Bimarco:
speed I a=41cm, b=54cm, c=55cm, d=46cm, e=45cm, f=84cm,
speed II a=44cm, b=58cm, c=57cm, d=49cm, e=46cm, f=90cm,
speed III a=46cm, b=59cm, c=56cm, d=48cm, e=50cm, f=90cm,
speed IV a=43cm, b=56cm, c=55cm, d=48cm, e=45cm, f=86cm,



rozumiem, że powinienem dokonać odpowiednich pomiarów na sobie tj: wzrost, obwód w pasie... a jeżeli już to zrobie to jak dobrać fotel, tzn wartości podane powyżej obrazka powinny być troszke większe czy na styk?
Z góry dziękuje!
Pozdro!
  
 
Najlepiej to usiądż w jakimś, nie kupuj na sucho patrząc tylko na wymiary to nie ma sensu, usiądź sobie i będziesz wszystko, nie liczą się wymiatry na rkartce tylko kształt i wyprofilowanie fotela
  
 
mysle, ze to jak z butami na przyklad:))) i tak trzeba zmierzyc zeby dobrze lezalo.
skoro decydujesz sie na nowy - jak rozumiem - postaraj sie usiasc w nim najpierw.
jesli nie, to mysle ze dopasowany...
  
 
nie mam niestety możliwości usiąść w takim fotelu, zdecydowałem się na nowy fotel bo ciężko jest trafić używany w dobrym stanie i rozsądnej cenie a z chcią bym taki kupił. Tak myślałem o fotelach firmy Bimarco... Mam co prwada kubełek (foto)



nie wiem niestety co to za kubeł, jakiej firmy, rozmiarem nawet mi pasuje choć ciut przyciasny jest, ale najgorsze to, że jest strasznie zdewastowany...
  
 
a za ile mi go sprzedasz ?
  
 
Ja sie chciałem dowiedzieć czy wiecie jak się zdejmuje materiał z kubełka. Kubeł Bimarco, model C (ten starszy). Troche kolor wyblakł chciałem pofarbować ale wszystko jest na milion nitów...
  
 
Jak chcesz zdjąć materiał musisz wszystkie nity pousuwać, a potem jak wypierzesz przynitowac .
  
 
Ciekawi mnie ten kubeł proszę o bliższe info z jakiego auta ? jaki producent ? Pytam przez ciekawość bo bardzo dawno temu prawie identyczny widziałem w ładzie VFTS. Co do rozmiaru to moje Bimarco C kupiłem bez mierzenia i pasują jak ulał. Mam 188cm wzrostu.
  
 
Cytat:
2004-04-15 19:42:49, Perez pisze:
Ja sie chciałem dowiedzieć czy wiecie jak się zdejmuje materiał z kubełka. Kubeł Bimarco, model C (ten starszy). Troche kolor wyblakł chciałem pofarbować ale wszystko jest na milion nitów...


Mi też zdarzyło się posiadać taki fotelik firmy bimarco, koloru czerwonego. Kolor niestety też wyblakł Ale nawet nie myślę o odczepianiu nitów. Wybito mi z głowy ten pomysł. A pozatym jak byś pofarbował a pilot z wrażenia by popuścił to być miał plamę . Fotel niech jest jaki jest!! Ma być wygodny!! Reszta jest milczeniem!!